/
/
ביתר דייס: דבר ראש העיר

ביתר דייס: דבר ראש העיר

י״ד בכסלו ה׳תשפ״א
00:46

בעלי עסקים יקרים

השנה האחרונה הייתה לכולנו מורכבת ומלאה בהתמודדות. הנגיף שפשט בסוף החורף אשתקד העמיד את כולנו בפני סיטואציה מורכבת במיוחד. סגירת העסקים והמגבלות שהוטלו על העיר, הולידו קשיים עצומים, התמודדות כלכלית ומציאות של מחסור.

פעלנו במשך השנה האחרונה כדי לסייע לכם, בעלי העסקים בעיר. בהנחות בארנונה, בפרסומים בפלטפורמות השונות, במטרה לסייע לכם לעבור את התקופה הזו.

זו גם הסיבה שבחרנו לקשור את מיזם ‘ביתר דייס’ בפעילויות חג החנוכה המתקרב. כולנו מחויבים בערבות הדדית, לדאוג זה לזה, ולהשתדל עבור השני. מידת החסד, שהיא מהמאפיינים המזוהים ביותר עם עם ישראל, בולטת בימים אלו יותר מאי פעם.

מיזם ‘ביתר דייס’ נועד כדי לעודד את תושבי העיר לרכוש את מוצריהם בחנויות המקומיות, ובכך להעניק סיוע לבעלי העסקים שכורעים אל מול המציאות הכלכלית הבלתי פשוטה. בשבועיים שיוחדו ל’ביתר דייס’, תושבי העיר כולם יתאחדו כדי לסייע לבעלי העסקים, לרכוש תוצרת מקומית ולאפשר לכם, בעלי העסקים, מעט אוויר לנשימה. המטרה החשובה יותר היא לתת את העידוד לתושבי העיר להמשיך ולרכוש מוצרים בעיר, בכל ימות השנה, לסייע לבעלי עסקים ולהצעיד את העיר קדימה במישור הכלכלי.

גם פעילויות התרבות של חג החנוכה יוקדשו בשנה זו לעסקים בעירנו. בחוברת שלפניכם תמצאו את המבוא המלא לפעילויות השונות, שבסייעתא דשמיא יביאו מזור לבעלי העסקים בעיר.

הרוח שלכם, בעלי העסקים, שהייתה איתנה במהלך כל השנה האחרונה, תתחזק עוד יותר בימים אלו, ויחד נצעד כולנו בנתיב של אחווה וערבות הדדית.

בברכת הצלחה בכל

מאיר רובינשטיין

ראש העיר

כל מה שחדש
כ״ג באייר ה׳תשע״ג
17:09
כ״ג באייר ה׳תשע״ג
17:09
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות