/
/
סוללים את הדרך.

סוללים את הדרך.

ח׳ בניסן ה׳תשע״ג
18:00

מט”ח ירוק מוכר לתושבי ביתר כולם כמותג המוביל והחדשני בתחומו שכמו בעניין ‘הבית לעסקים כשרים’ פורץ הוא  את הדרך לכל החידושים האחרונים בתחום.

ר’ עמרם:

מטח ירוק היה הצ’ינג’ הראשון בביתר, אני זוכר את פני האנשים בביתר שלא האמינו שבביתר הקטנה צריך לפתוח משרד לצינג, מי האמין שלאחר 10 שנים א”א לספור את הצינגים באצבעות.

ומה השתנה מאז ועד היום?

 מט”ח ירוק פרץ את הדרך בתחום זה ופיתחנו את כל סוגי השירותים הקיימים בתחום ופועלים כבנק כמעט לכל דבר, (מחייך: את התורים השארנו לבנקים) וכיום מהווה מגדלור ודוגמה לרבים המנסים להכנס לתחום בכל הארץ ובריכוזים החרדיים בפרט כשמט”ח ירוק מהווה עבורם מודל לחיקוי.

שירות האל תור חינם הוא גם חידוש שלכם ?

נכון, ויוזמה זו הצליחה מעל המשוער עד שכיום כל ציינג’ שמכבד את עצמו מספק ללקוחותיו שירות שכזה, מה שמיוחד אצלינו שמבחינתינו שירות האל תור מהווה פרמטר לאימון שלקוחותינו רוחשים בנו, וכשאנחנו רוצים לראות כמה גדלנו אנחנו סופרים את כמות המעטפות שאנשים משלשלים לתיבה שלנו, וב”ה היא הולכת וגדלה.

וכגודל האימון כך גודל האחריות , אנו מודעים לגודל האחריות להקפיד בכל יום להפקיד בזמן מאות מעטפות !!! וגם בימים גשומים מושלגים וערבי חגים, לא נחסוך שום מאמץ שהמעטפות יגיעו ליעדן ובזמן.

אנחנו רואים שמט”ח ירוק מרבה להשתמש בפרסומים של מצוה , כמו החסויות לקופת הצדקה הסניפים המשותפים עם “וועד הרבנים”  וכעת, הצלת הדורות והבית היהודי האם יש קשר בין הדברים?

האמת שאתה צודק ויש מכנה משותף גורף בין הדברים ואני יסביר:

בעולם העסקים יודע כל אחד את ההבדל בין רכישה לעיסקה, ההבדל הבסיסי בין שני הדברים הוא שברכישה אתה משלם על מוצר שאתה זקוק לו, ובעיסקה אתה מבצע רכישה אבל על מנת להרוויח לפחות רווח אחד נוסף מלבד מה שרכשת.

וכך גם בנושא הפרסום, כשאני רוצה למקסם את תקציב הפרסום שלנו אני תמיד חושב איך אוכל להפוך את ההשקעה לעיסקה משובחת יותר בה  ניתן להרוויח על הדרך משהו נוסף. וכמדומני שכל אחד מבין שההשקעה בצרכי הצדקה היא השקעה משתלמת ביותר, ומהווה עבורנו רווח עצום וערכי  על הדרך מעסקאות הפרסום שלנו..  

לסיום, מה סוד ההצלחה של מט”ח ירוק

ראשית לכל מראשית דרכינו ולכל אורך הדרך עמדה לצידינו סיעתא דשמיא מיוחדת,

ומהבחינה הפרקטית התברכנו ב”ה בעובדים יר”ש מסורים ומקצועיים, בעלי תודעת שירות גבוהה ביותר, והם סוד ההצלחה שלנו,  ולהם מגיע כל הקרדיט..

בהזדמנות זו אנצל את הבמה בשם כל הצוות במטח ירוק להודות לכם, תושבי ביתר על האימון שקיבלנו מכם במשך עשור

אנו מקווים אי”ה להוביל הלאה  את החדשנות והשרות ולקבל את אמונכם גם בעשור הבעל”ט.

חג כשר ושמח

כל מה שחדש
כ״ג באייר ה׳תשע״ג
17:09
כ״ג באייר ה׳תשע״ג
17:09
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות