/
/
/
‘הר יונה’ – הפרויקט הגדול והמשתלם ביותר לציבור החרדי

‘הר יונה’ – הפרויקט הגדול והמשתלם ביותר לציבור החרדי

'הר יונה' ממוקמת על שרשרת רכסי הרים בגובה 600 מטר מעל לפני הים בסמוך לעיר נצרת עילית * כיום עם כביש חוצה ישראל יש לה גם את הלוקסוס של הקירבה למרכז הארץ * עתה היא פותחת זרועות רחבות וראש העיר מר שמעון גפסו קורא לציבור החרדי: "בואו לכאן! רק תבואו ואנחנו נדאג לכל היתר" * בימים אלו נחתמים הסכמים ועסקאות, דירות גדולות ויפות נמכרות במחירי רצפה ופרויקט חרדי ענק של 20,000 יחידות דיור עולה בגדול על מפת הערים החרדיות בסייעתא דשמיא
כ״ו באדר ה׳תשע״ג
14:01

‘הר יונה’ ממוקמת על שרשרת רכסי הרים בגובה 600 מטר מעל לפני הים בסמוך לעיר נצרת עילית * כיום עם כביש חוצה ישראל יש לה גם את הלוקסוס של הקירבה למרכז הארץ * עתה היא פותחת זרועות רחבות וראש העיר מר שמעון גפסו קורא לציבור החרדי: “בואו לכאן! רק תבואו ואנחנו נדאג לכל היתר” * בימים אלו נחתמים הסכמים ועסקאות, דירות גדולות ויפות נמכרות במחירי רצפה ופרויקט חרדי ענק של 20,000 יחידות דיור עולה בגדול על מפת הערים החרדיות בסייעתא דשמיא

הכרך הגדול ‘הר יונה’ – שבנייתו החלה במרץ בחודשים האחרונים, עשוי לגאול משפחות צעירות רבות ממחסנים תת קרקעיים ומעליות גג של חדר וחצי דמויי דירה עליהם יש לשלם סכומים גבוהים.

הקירבה למרכז – כביש חוצה ישראל (כביש 6) קירב את ‘הר יונה’ למרכז כך שזמן הנסיעה מבני ברק הוא כ 100 קילומטר ונמשך כשעה ועשר דקות בלבד, ממודיעין עילית כשעה ורבע, מירושלים כשעה וחצי ומאלעד אף פחות משעה! רכבת העמק והרכבת הקלה מחיפה, מנגישות את ‘הר יונה’ למרכזים ולערים החשובים בישראל.

תעסוקה ועיר מבוססת – אלפי המשפחות שיגיעו לגור בעוד 22 חודש ב ‘הר יונה’ יהנו מתשתיות של העיר הקיימת ‘נצרת עילית’ עיר שיש בה הכל כולל משרדי ממשלה, שלוש אזורי תעשייה, אזור תעשייה ציפורית הסמוך ל ‘הר יונה’ ופארק היי-טק ההולך ומוקם ע”י יזמים אמריקאיים בהשקעה של כ 300 מיליון דולר. כל אלו מהווים עתודות תעסוקה לעשרות אלפי עובדים במגוון תחומים נרחב. חשוב לציין כי בעיר ‘נצרת עילית’ אחוזי האבטלה הינם מהנמוכים בישראל ותוחלת החיים בעיר הינה הגבוהה בישראל!

מוסדות ושטחים ציבוריים – כ 40% מהשטח מוגדרים כשטחי ציבור כך שכל הקהילות המגיעות ל ‘הר יונה’ יהנו ויקבלו מוסדות חינוך וישיבות שיספקו בהרחבה ובנחת את צרכי הקהילות. נציין כי בחסידות בעלז המעטירה בנשיאותו של האדמו”ר שליט”א הוחלט על הקמת קריית החסידות עם 400 יחידות דיור. כמו כן, חסידות בויאן בנשיאותו של כ”ק האדמו”ר שליט”א וכן חסידויות נוספות, נמצאות במו”מ מתקדם עם היזמים להקמת קריות חסידיות נוספות. גם הציבור הליטאי בנשיאותו של הגאב”ד רבי מרדכי גרוס שליט”א נמצאים במהלך שיווק ‘הקרייה התורנית’ בה יהיו 300 יחידות דיור בשלב ראשון. בתוך שנתיים נוספות, ייבנו ב ‘הר יונה’ דירות לציבור החרדי כמספר הדירות בבית שמש החרדית כולה.

ביום ראשון הקרוב יתקיים אי”ה כנס הדיור למעוניינים לשמוע ולהירשם לפרויקט היחיד לציבור החרדי בצפון הקרוב בהר יונה באולמי הגפן 6 בשעה 20:00 ובהשתתפות רבנים ואנשי מקצוע המלווים את הפרויקט והיזמים.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות