/
/
עושים סוף להפסקות החשמל!

בעקבות הפסקות החשמל בביתר עילית

עושים סוף להפסקות החשמל!

מציאות בלתי נסבלת: לאור ריבוי מקרי הפסקות החשמל בביתר עילית, רה"ע מאיר רובינשטיין הורה על הקמת לשכה משפטית, בה ירוכזו התלונות של התושבים על נזקים שנגרמו להם בשל הפסקות החשמל התדירות בעיר  רה"ע: "לא ייתכן שהיחס לתושבי העיר יהיה כאל אחרוני המדינות בעולם השלישי"
כ״ז בתמוז ה׳תשפ״ב
21:23
פרסום ראשון

רה”ע הקים לתושבים לשכה משפטית שתטפל מול חברת החשמל בנזקים שנגרמו בשל הפסקות החשמל בעיר

עושים סוף להתעללות: בעקבות גל הפסקות חשמל בביתר עילית, רה”ע הורה על הקמת לשכה משפטית, שתקלוט את פניות התושבים ותסייע בתביעות נגד חברת החשמל, על הנזקים שנגרמו עקב הפסקות החשמל הרבות בעיר.

היוזמה נולדה עקב ריבוי הפסקות חשמל שהתרחשו בשבועות האחרונים בעיר, כאשר באחד הימים התרחשו לא פחות מ 11 הפסקות חשמל ביום (!). רבבות תושבי העיר נאלצו להתמודד עם שעות ארוכות של הפסקות חשמל, כאשר לעסקים רבים בעיר נגרמו נזקים אדירים.

יועמ”ש העירייה, עו”ד טוביה פסינגר, העמיד את לשכתו לפניות התושבים, כאשר התושבים נקראים להגיש ללשכת היועץ המשפטי את הוכחות הנזקים הרבים שנגרמו להם, במטרה לאסוף את הממצאים, ולסייע לתושבים בתביעות נגד חברת החשמל.

במקביל, שיגר רה”ע מכתב חריף להנהלת חברת החשמל בו הוא כותב בין היתר כי “שוב ושוב ישנן הפסקות חשמל, שמובילות למציאות בלתי מתקבלת על הדעת. עשרות בעלי עסקים מפסידים סכומי עתק בשל קריסת מערכות החשמל, והימצאות של סחורות יקרות ללא קירור בהיעדר חשמל”.

במכתבו כותב רה”ע: “פניתי בעבר פעמים רבות במספר מכתבים, אך לצערי, ללא הואיל. משכך, אנו מקימים את הלשכה המשפטית שתסייע לתושבי העיר בתביעות נגד חברת החשמל. לא נוכל לשתוק עוד מול ההתנהלות השערורייתית זו הגורמת נזקים ישירים לתושבי העיר!”.

את מכתבו חותם רה”ע בדרישה מיידית: “לפעול באופן מיידי להפסקת תופעות אלו, ולמציאת פתרון מיידי למציאות זו, שאינה מתקבלת על הדעת”.

עשרות תושבים כבר פנו ללשכה המשפטית בעירייה, ובידיהם הוכחות לנזקים עצומים שנגרמו להם עקב הפסקות החשמל.

רה”ע: “כולי תקווה שחברת החשמל תשכיל לפעול במהרה ותפתור את הבעיה מהשורש. לא ייתכן שיתייחסו לתושבי העיר כאל אחרוני המדינות בעולם השלישי. אנו נפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו כדי שמקרים אלו לא יישנו”.

.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות