נהפך לאבל מחולנו

טרגדיה בביתר: הבחור מרדכי זאב בן רבי צבי יהודה שיבדלח"ט וינברג מחסידות סלונים נפטר בשבת חול המועד סוכות בבית החולים 'שערי צדק'
כ״ט בתשרי ה׳תש״פ
02:04

תאונה  קשה: הבחור מרדכי זאב וינברג ז”ל נפצע תאונת דרכים קשה בכביש המנהרות בדרך מירושלים לביתר עילית, בה נפצעו שניים, הוא וחברו שהיו בדרכם משמחת בית השואבה בירושלים לביתם, מרדכי זאב ז”ל נפצע באורח אנוש וחברו באורח בינוני, שניים נוספים נפצעו קל. התאונה אירעה בסמוך לשעה 3:15 לפנות בוקר, בין רכב פרטי למשאית.

התאונה אירעה בין שתי המנהרות. כאשר מהפרטים שפורסמו עולה כי נהג הרכב הפרטי סטה ממסלולו מסיבה שטרם ברורה, והתנגש עם צידו הימני בחזית המשאית. הנוסע שלצד הנהג ספג את הפגיעה הקשה.

הנהג, כבן 20, חולץ מיד ופונה במצב בינוני לבית החולים. אך מרדכי זאב ז”ל שישב לצידו, חולץ מהרכב רק בהמשך על ידי צוותי כיבוי מתחנת ירושלים, על ידי כלי חילוץ ייעודיים לתאונת דרכים הוא נותח מספר פעמים כשהרופאים נאבקים על חייו. רבני החסידות הורו על קיום עצרות תפילה בכל בתי הכנסת סלונים ברחבי הארץ, לזעוק מרה להשי”ת לרפואתו של הבחור אך נגזרה הגזרה והוא השיב את נשמתו ליוצרה.

בשבת חול המועד נפטר מפצעיו. הסבא של מרדכי זאב הוא הרה”ח רבי נח וינברג מחשובי חסידי סלונים בירושלים, אביו רבי צבי יהודה וינברג ממתפללי בית המדרש סלונים בביתר.

מסע הלוויה יצא במוצאי שבת קודש ליל הושענא רבה, מבית הלוויות שמגר בירושלים, דרך ישיבת בית אברהם סלונים ברחוב סלנט 17, שם למד הבחור, ומשם להר הזיתים שם נטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

unnamed file 40
כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות