/
/
מנכ”ל מד”א בסיכום עם ראש העיר ביתר עילית: נקים במשותף תחנת מד”א אזורית במרכז החירום בעיר

מנכ”ל מד”א בסיכום עם ראש העיר ביתר עילית: נקים במשותף תחנת מד”א אזורית במרכז החירום בעיר

תחנת מד"א תיבנה בצמוד לחדר המיון הקדמי ותחנת כיבוי אש * ראש העיר, הרב רובינשטיין אירח את צמרת מד"א במרכז הבקרה שבמוקד העירוני ובמרכז החירום וערך עימם תצפית על העיר וסביבותיה.
י״ח באלול ה׳תשע״ב
23:04

תחנת מד”א תיבנה בצמוד לחדר המיון הקדמי ותחנת כיבוי אש * ראש העיר, הרב רובינשטיין אירח את צמרת מד”א במרכז הבקרה שבמוקד העירוני ובמרכז החירום וערך עימם תצפית על העיר וסביבותיה.

“אני נרגש מהמחווה המיוחדת שבה זכיתי; לטעת עץ בעיר המיוחדת ביתר עילית. העיר שהוקמה לאחר 2000 שנות גלות על חורבותיה של מה שהייתה עיר גדולה לאלוקים. באמצעות נטיעה זו אני מרגיש מחובר לשורשיה של העיר. פגשתי כאן עיר מטופחת ביותר הנותנת שירותים חיוניים ברמה הגבוהה ביותר לסביבה כולה וקברניטי העיר העושים את עבודתם בצורה מקצועית הראויה להערצה. נקים יחד עם העירייה תחנת ‘מגן דוד אדום’ גדולה כדי שנוכל לשרת את תושבי העיר והסביבה כולה ברמת השירות הייחודית של ‘מד”א’– כך אמר מנכ”ל מד”א, רמ”ג אלי בין בביקור שערך בעיר ביתר עילית.

מר בין וצמרת מד”א שהיו אורחיו של ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין סיכמו על הקמה במשותף של תחנת מד”א אזורית. התחנה שבה ייבנו חדרי טיפולים וטראומה והאנגר להזנקת אמבולנסים תשתרע על פני כ 2 וחצי דונם כאשר המבנה והאנגר ישוכנו לצד חדר המיון הקדמי, תחנת המשטרה ותחנת כיבוי אש שימוקמו במרכז החירום העירוני המשתרע ע”פ כ 10 דונם. אל המנכ”ל הצטרפו: מנהל מרחב י-ם, שלמה פטרובר וסגנו, אבי חובב. מנהל אגף מבצעים, גיל מוסקוביץ ומנהל אגף לוגיסטיקה, אלון פרידמן. תחילה התכבד מנכ”ל מד”א, מר בין בנטיעת עץ בחלקת האחמי”ם שבכניסה לעיר. לאחר מכן סיירו המשתתפים במרכז הבקרה שבמוקד העירוני ובמרכז החירום וערכו תצפית על העיר וסביבותיה.

בישיבת עבודה שנערכה בתום הסיור אמר ראש העיר, הרב רובינשטיין כי במרכז החירום אנו מתקדמים בתוכנית להקמת חדר המיון הקדמי וכיבוי אש וכעת ב”ה אנו משלימים את ההסכם להקמת תחנת מד”א. “אנו מודים לכם על ההירתמות להקמת תחנת מד”א שתוכל לשרת את תושבי העיר והסביבה, ואני מאחל שהאמבולנסים יוזנקו אך ורק להרבות שמחות בישראל”. בישיבה השתתפו; מנכ”ל העירייה, הרב יהודה גרליץ. מחזיק תיק הבריאות, הרב שלום סנדרס. מחזיק תיק הביטחון, הרב מיכאל נקי. מנהל מחלקת הביטחון, מר רענן עמרן. נציג ‘הצלה ביתר’, הר’ עזרא גוטליב, ראשי אגפים ומחלקות ובכירי העירייה.

__________________________

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות