/
/
כנס חיזוק לצביון השכונה

כנס חיזוק לצביון השכונה

ה׳ באב ה׳תשע״ג
02:22

בשבוע החולף נערך כנס התעוררות וחיזוק המבטא היטב את האחדות של תושבי רח’ הרב שך בהשתתפות הרבנים הגאונים המרא דאתרא הגאון הגדול הרב יעקב אביעזרי תופיק שליט”א. הרב משה דוד אדלר שליט”א, והרב ישראל ברזובסקי שליט”א  וכן רבני הקהילות ברחוב.

הכנס אורגן ע”י איחוד הקהילות במטרה לשמור על האחדות הנפלאה המורגשת היטב בין כל שכבות הציבור ברחוב, ולשמוע דברי חיזוק על העניינים שבין אדם לחבירו ואהבת חינם לרגל ימי בין המיצרים ובנוסף דברי התעוררות על שמירת צביונו של הרחוב כפנינת חמד בעיר התורה והחסידות ביתר עילית.

הרבנים דברו על המיוחדות שבמקום זה שיש בו איכות חיים רוחנית וגשמית כאחד. ישנו נוף מיוחד למקום, שקט ומרגוע לצד שיעורי תורה יומיים המתקיימים ברחוב כולל אברכים, כולל חצות ומתמידים לילדים. ועל החובה לשמור על מיוחדות הרחוב ששמו יצא לתפארת בזכות האיכות שבו והאחדות השזורה בין כלל התושבים יחד.

הדים רבים התקבלו מכלל תושבי העיר לכנס זה, היו אף כאלה שבקשו הקלטות של דברי התורה שנאמרו שם. תושבי הרחוב עצמם הודו נרגשות למארגנים ובקשו להמשיך ולקיים כנסים כאלה מידי פעם בפעם. ועל זה אמרו חז”ל בפרקי אבות: “איני דר אלא במקום תורה”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות