/
/
/
ולכל היד החזקה: קהל רב השתתף באירועי ‘סיום הרמב”ם’ בעיר, שנשזרו בהתוועדות לרגל הילולת כ”ק מרן האדמו”ר מליובאוויטש זי”ע

ולכל היד החזקה: קהל רב השתתף באירועי ‘סיום הרמב”ם’ בעיר, שנשזרו בהתוועדות לרגל הילולת כ”ק מרן האדמו”ר מליובאוויטש זי”ע

חסידי חב"ד בעיר - בתוך כלל החסידים בכל רחבי תבל - ציינו אתמול בהתרגשות את סיום לימוד ספר 'היד החזקה' של הרמב"ם זי"ע בהתאם לתקנתו הקדושה של כ"ק מרן האדמו"ר מליובאוויטש זי"ע.בהשגחה פרטית מופלאה, תאריך הסיום - בפעם הארבעים מאז הוכרזה תקנת הקודש - חל בדיוק ביום ההילולא של האדמו"ר, שנסתלק ביום ג' תמוז תשנ"ד, ויום זה מקודש בין החסידים להתחזקות בדרכי החסידות וקיום הוראותיו הקדושות של האדמו"ר זי"ע.
ד׳ בתמוז ה׳תשפ״א
23:23

חסידי חב”ד בעיר – בתוך כלל החסידים בכל רחבי תבל – ציינו אתמול בהתרגשות את סיום לימוד ספר ‘היד החזקה’ של הרמב”ם זי”ע בהתאם לתקנתו הקדושה של כ”ק מרן האדמו”ר מליובאוויטש זי”ע.בהשגחה פרטית מופלאה, תאריך הסיום – בפעם הארבעים מאז הוכרזה תקנת הקודש – חל בדיוק ביום ההילולא של האדמו”ר, שנסתלק ביום ג’ תמוז תשנ”ד, ויום זה מקודש בין החסידים להתחזקות בדרכי החסידות וקיום הוראותיו הקדושות של האדמו”ר זי”ע.

שמעון כהן

בבית הכנסת המרכזי של חסידי חב”ד בגבעה א’ – ‘הקמפוס’, העומד בראשו של המרא דאתרא של קהילת חב”ד הגאון הגדול רבי אשר לעמיל כהן שליט”א, נערך המעמד המרכזי, בהשתתפות רבני העיר מכלל הקהילות ובמעמד קהל רב. קדמה לכך משלחת מחסידי חב”ד בעיר שעלו לרבני העיר להזמינם למעמד. הרבנים שיבחו והפליאו את גודל התקנה בלימוד הרמב”ם, הכולל את כל התורה כולה, וכדברי מייסד התקנה – “כאשר הכל מתאחדים יחד בלימוד כל התורה כולה – כל לומד מקבל ידע והכרה בכל תחומי התורה”.

כמו כן, הודפסה חוברת מפוארת על עניין לימוד הרמב”ם עם ‘מורה שיעור’ יומי, שחולק בכל בית ועיר, כדרכם המיוחדת של חסידי חב”ד ‘להפיץ’ את תורת החסידות לקהלים רחבים.

במוקדים נוספים בעיר נערכו אירועי סיום הרמב”ם, ששולבו ב’התוועדות’ לרגל יום ההילולא ג’ תמוז. אירועים כאלה נערכו בתשעת בתי הכנסת של חסידי חב”ד הפזורים ברחבי העיר, והחסידים – לצד קהל רב של אוהדים הצועדים לאור תורת החסידות – התחזקו בדרכיו של בעל ההילולא, הן בלימוד הרמב”ם היומי והן בפעולות לקירוב לב בני ישראל הרחוקים לאביהם שבשמים.

כמו כן, קבוצה גדולה מקהילת ‘מעייני ישראל’ בעיר נסעה לקראת השבת האחרונה לניו-יורק, כדי לשהות בארבע אמותיו של בעל ההילולא בציונו הקדוש השוכן בבית החיים בקווינס, מקום שנודע כמסוגל לישועות מופלאות.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות