/
/
השנה יותר מתמיד עיריית ביתר עילית בשיתוף ‘הפורום לעסקים’ מציגים: אירועי ‘ביתר דייס’ במתכונת מהפכנית ואטרקטיבית. כל הפרטים

השנה יותר מתמיד עיריית ביתר עילית בשיתוף ‘הפורום לעסקים’ מציגים: אירועי ‘ביתר דייס’ במתכונת מהפכנית ואטרקטיבית. כל הפרטים

השנה היה ברור לכולם: דווקא לאור האתגר המיוחד והתנאים החריגים - חייבים לעשות הכל כדי שמסורת ה'ביתר דייס' שהפכה למנוע צמיחה לעסקים ושבוע אטרקטיבי לצרכנים - תימשך כרגיל טובי המוחים גויסו, הפתרונות הכי יצירתיים הועלו, ועכשיו הגיע הזמן לצאת לדרך במתכונת ייחודית ושווה עשרות רבות של עסקים הצטרפו כבר למיזם - וההתעניינות הציבורית, גם מחוץ לעיר, שוברת שיאים עיריית ביתר עילית תקשט את העיר בשלטים, בדגלים ובבלונים חוברת מהודרת תכלול את בעלי העסקים המשתתפים במבצע כל הפרטים לקראת 'ימי השוק של ביתר' שמשתדרגים למרות הקורונה
ז׳ בכסלו ה׳תשפ״א
00:53

למרות הכל, ביתר דייס

משנה:

שמעון מרגליות

המחסום הזה היה כמעט בלתי עביר: הסגר שאיש לא חלם עליו בשנה שעברה, ההגבלות על העסקים, האיסור להתכנס ושאר האתגרים שייחודיים לשנה הזו, ‘שנת הקורונה’ – הביאו לכל הסיבות לכאורה לוותר השנה על ה’ביתר דייס’ – מסורת עסקית-מקומית שצברה תאוצה בשנה שעברה בביתר עילית והניבה תנופה אדירה לכלכלה המקומית, לצד מבצעים שווים וחסרי תקדים לתושבי העיר .

“השנה חייבים לוותר. אין ברירה”, אמרו הסקפטיים שבחבורה.

אבל דווקא האתגר והקושי – ניערו את האדרנלין ותמרצו את העוסקים במלאכה בעיריית ביתר עילית, לצד אנשי ‘פורום העסקים’ שנרתמו במלוא המרץ – לעשות הכל, למרות הכל, כדי שה’ביתר דייס’ יתקיים. דווקא בשנה כזו – חובה לרומם את הכלכלה המקומית, לחזק את העסקים, לתת להם את התנופה השנתית שהשנה מהווה עבורם חמצן של ממש לנשימה.

וכך, לאחר שבועות ארוכים של הכנות קדחתניות בקרב הקהילייה העסקית בביתר עילית – ‘ביתר דייס’, שבוע המכירות המדובר שמעורר עניין רב בעיר ומחוצה לה – יוצא לדרך, הפעם ב’מתכונת קורונה’. מאות עסקים כבר הצטרפו, והציבור צפוי להצביע ברגליים ולגדוש בהמוניו את העסקים המשתתפים ב’ביתר דייס’. לפי ההנחיות, כמובן.

מתכונת מיוחדת

למי ש’לא היה כאן’ בשנה שעברה (יש מישהו כזה? אולי זוגות צעירים שנישאו במהלך השנה האחרונה והצטרפו לעיר זה מקרוב…) – נזכיר כי מדובר במיזם חדשני מסוגו בערים החרדיות, אשר לשם קידומו חברו יחדיו העיריה ואגף התרבות, בשיתוף פורום בעלי העסקים בעיר וגורמים נוספים, לשבוע מכירות אטרקטיבי שמעתיק את רעיון ה’בלאק פריידי’ העולמי ומציג לו גרסה מקומית מותאמת ושווה בהרבה.

עיריית ביתר עילית פורסת חסות פרסומית ושיווקית על אירועי שבוע המכירות ומלווה זאת מבחינת יחסי הציבור והסיוע הלוגיסטי, כאשר מחלקת שפ”ע מקשטת את העיר במאות דגלים צבעונים, תולה שלטים ענקיים במרכזי הקניות, ויוצרת אווירה של חגיגת מכירות עירונית. בעלי העסקים מקבלים ערכת מיתוג לקישוט העסק המשתתף בשבוע המכירות. כמו כן, עשרות אלפי בלונים אשר יקשטו את העסקים המשתתפים במבצע.

כפי שדיווחנו בשבועות האחרונים, כל עסק בביתר עילית יכול להצטרף לפעילות במסגרת ‘ביתר דייס’. כל שנדרש הוא להוזיל מחירים באופן משמעותי, ולקבל את ערכת המיתוג. כל בעל עסק, שיש לו חנות בעיר מוזמן ליצור קשר עם ההפקה ויקבל את ערכת ההדרכה והמיתוג

בעיריית ביתר עילית וב’פורום בעלי העסקים בביתר’ הסבירו את הרעיון מאחורי הפרויקט המרעיש ומעורר העניין: “הרעיון הוא להוביל הוזלת מחירים משמעותית באמצעות מבצעים שדוגמתם אין בשום הזדמנות אחרת, מבצעים שלא יחזרו על עצמם. זה מגיע לתושבים, ולמען האמת – ההתעניינות האדירה סוחפת רבים גם מחוץ לביתר עילית, המתכוונים להגיע ולרכוש מוצרים מהעסקים המשתתפים ב’ביתר דייס’.

לשקם את העסקים

ואכן, מבירור קצר עם בעלי העסקים נראה שהם מצפים לאירוע המכירות הזה כמו חמצן לנשימה. “אחרי חודשים כל כך מורכבים בשל הסגרים וההגבלות, חודשים בהם ספגנו נזקים והיינו על סף פשיטת רגל – אירועי ה’ביתר דייס’ הם בס”ד תקווה אמיתית להתייצבות כלכלית, כאשר כל הצדדים ייצאו בעז”ה נשכרים: הלקוחות יקבלו מחירי רצפה חסרי תקדים, ואנחנו נקבל הזדמנות לעמוד שוב על הרגליים.

ל’שערים’ נודע, כי העסקים המשתתפים בפרויקט מכינים עבורכם מבצעים שלא ידעה ביתר מיום היוסדה. המגוון הולך להיות עצום: חלק מהעסקים יערכו מבצעים מיוחדים בכל הימים, חלק יעשו בימים מסוימים וחלק בשעות מסוימות, זה הזמן להיות ב’היכון’ ולהתעדכן בכל העת, במטרה ליהנות מהמחירים המיוחדים.

יצוין, כי אין צורך ב’כרטיס תושב’ על מנת להשתתף בימי ה’ביתר דייס’. שבוע המכירות פתוח לכל דיכפין. אם יש לכם מכרים מחוץ לעיר המעוניינים לבוא ולערוך כאן את קניותיהם במחירים חסרי תקדים – זה הזמן לעדכנם, על מנת שגם הם יוכלו להנות מהמחירים המיוחדים, כאשר השנה, עקב המצב, יינתן דגש מיוחד על מכירות מרחוק, באמצעות הטלפון והפלטפורמה הדיגיטלית המאושרת.

יצוין, כי זהו עוד אחד בשורה של פרויקטים שעיריית ביתר עילית ופורום העסקים מקדמים עבור בעלי העסקים בשנה המאתגרת הזו – שנת הקורונה על שלל אתגריה ומורכבויותיה. זו הייתה שנה בלתי אפשרית עבור העסקים, שחלקם נכנסו לחובות עתק וחלקם הגיעו לסף פשיטת רגל, כאשר הגמ”ח לעסקים שהוקם בעירייה מנסה לסייע ככל האפשר, ויוזמות מקומיות נעשות כדי לחזק את בעלי העסקים המתמודדים עם מצב בלתי פשוט בעליל.

ראש העיר ר’ מאיר רובינשטיין אומר ל’שערים’: “דווקא עכשיו, כאשר העסקים בעיר זקוקים למינוף ולחיזוק לנוכח המצב שנכפה על כולנו בגין הקורונה – ראינו בעירייה חובה וזכות לסייע ולהירתם, ולעשות הכל למען חיזוק העסקים בעיר. אנו אמונים על חובת ‘צאו והתפרנסו זה מזה’, ובשנה כזו בכלל, ואנו נחושים לעשות הכל למען הצלחת הפרויקט”.

כעת מגיעה הערבות ההדדית של תושבי ביתר עילית לשיאה, עם השלמת ההיערכות לקראת קיומו של פרויקט ה’ביתר דייס’ – שיביא רווחה כלכלית גם לעסקים אבל גם יאפשר לכל תושבי העיר להצטייד בכל הדרוש להם – מביגוד ועד כלי בית, ממוצרי תינוקות ועד מוצרי מזון ועוד פריטים מכלל ענפי הצריכה וכל זאת במחירי רצפה מצחיקים של פעם בשנה.

כולנו – בעלי עסקים ותושבים, מגויסים להצלחת ה’ביתר דייס’ – השנה יותר מתמיד!

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות