/
/
המעבדה החדשה ברחוב אוהב ישראל שתטפל במכשיר הסלולרי שלכם במקצועיות וברגישות

המעבדה החדשה ברחוב אוהב ישראל שתטפל במכשיר הסלולרי שלכם במקצועיות וברגישות

בזמן של יוקר צרכני מאמיר וגזירות כלכליות - הבשורה של מעבדת הסלולר שחרטה על דגלה לחסוך כסף ללקוחות הפתיחה החגיגית הייתה בשבוע שעבר, ומעתה - 'משי מעבדות' זמינה לכל תושבי העיר ברחוב אוהב ישראל
ח׳ בסיון ה׳תשפ״ב
01:05

בכפפות של משי

משנה:

@יוחנן צוקרמן

“היום זול יותר לקנות מכשיר חדש מאשר לתקן את הישן…”

מכירים את המשפט הזה? אותה אמירה שגוררת אותנו פעם אחר פעם אל חנויות הסלולר לרכוש מכשיר רק כדי להחליף אותו בתוך פרק זמן לא ארוך – וחוזר חלילה.

בהתחשב בעובדה שמחירו של מכשיר סלולר בודד מגיע לסך של מאות שקלים – ונוסיף לכך את העובדה שלכל בית חרדי ממוצע ישנם כיום כמה מכשירים – הרי שמדובר ללא ספק בהוצאה  ניכרת, כשמכשיר למכשיר מצטרף, והמעמסה הכלכלית מכבידה.

אז זהו, שאותה אמירה יקרה, ממש, אבל ממש, לא נכונה. כך טוענים באוזנינו חיים משי זהב מ”משי מעבדות”, אותה כדאי לכם מאוד להכיר, ויש גם בשורה.

לפני כחמש שנים הוקמה חברת ‘משי מעבדות’ על ידי חיים משי זהב, בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום תיקוני הסלולר. המטרה הייתה לתת מענה מקצועי, יעיל ואמין לכל נושא תיקוני הסלולר. הרשת שעשתה את צעדיה הראשונים בביתר עילית התפתחה לבלי הכר, וקיבלה תנופה גדולה עוד יותר כשחבר אליה בני ארנטל בעל ניסיון של כחמש עשרה שנים בתחום הסלולר, וכיום היא נותנת שירות בעשרות סניפים בכל ריכוזי הציבור החרדי ברחבי הארץ.

בשבוע האחרון ידעה ‘משי מעבדות’ שדרוג נוסף והנחילה בשורה של ממש לתושבי ביתר עילית, שעה שפתחה את שערי הסניף החדש והמרווח בו הוסיפה נדבך חשוב ומרכזי בפעילותה, והוא מתן שירות ישיר ללקוחות.

חיסכון כספי ללקוח

אז על מה מדובר?

בשנות פעילותה חרטה משי מעבדות על דגלה את נושא תיקוני המכשירים. ולא כשירות נלווה או כמשהו מהצד, אלא כמטרה מרכזית ועיקרית. זאת לנוכח הצורך האמיתי שזיהו בעליה, והוא חסכון כספי משמעותי מאוד ללקוחות. לצד המציאות כי תיקון ברוב המקרים הוא הזול יותר, ניתן לומר כי ברבים מהמקרים הוא גם העדיף יותר, כשמדובר במכשירים שהתחליפים הנוכחיים שלהם בשוק הינם איכותיים פחות.

קחו את תובנת החיסכון הזאת, אתה מזדהה כל בעל משפחה חרדית ממוצעת, הוסיפו לזה מחירים ידידותיים, אמינות, שירות ומקצועיות ללא פשרות וקבלו את משי מעבדות.

“הגיע אלינו לקוח לא מזמן ובידו מכשיר”, מספר לנו חיים. “הוא אמר כך: ‘אני מבין שאי אפשר לתקן את המכשיר הזה, הוא כבר עשה את שלו, אבל חשוב לי להציל לפחות את הזיכרונות שבספר הטלפונים שלו, תוכלו לעזור לי?’ המכשיר שבידו היה כזה  שכבר לא נמכר בשוק, אבל הוא היה מהדגמים הטובים ביותר שהיו אי פעם למכשירים כשרים. אותו לקוח לא מצא את המילים שעה שבישרנו לו שהצלחנו בחסדי שמים לא רק להציל את ספר הטלפונים שלו, אלא את המכשיר שלו שחזר לפעול ובצורה תקינה, טוב יותר מכל מכשיר חדש אחר שהיה רוכש. וסיפורים כאלו מתרחשים כל העת”.

בנוסף – רשת משי מעבדות מעניקה אחריות יצרן על למעלה מחמישים (!) דגמים של מכשירים כשרים המשווקים כיום לציבור, כשהיא מייבאת בעצמה את חלקי החילוף שהם ברמה הגבוהה ביותר.

“נושא האחריות הוא לא רק נישה עסקית עבורנו”, אומרים לנו חיים ובני פה אחד, “מדובר במשנת חיים, באג’נדה שמלווה אותנו מהרגע  הראשון בו פתחנו את העסק, כי הדבר החשוב ביותר בעינינו הוא האחריות והראש הרגוע של הלקוחות, שנתנו מכשיר לתיקון ומרגישים בטוחים. תם העידן בו לקוח מגשש באפלה כשהוא אינו יודע כמה יעלה התיקון והאם הוא מוצדק, הוא צריך ‘להמר’ על תיקון, זכותו בצדק לקבל ייעוץ מקצועי אמין ומדוייק, תיקון במחיר סביר וכמובן אחריות על התיקון ברמה הגבוה ביותר.

את אותו רוגע, מבקשים במשי מעבדות להעניק ללקוחות הביתריים.

כאמור, ביום שלישי בשבוע שעבר, נערך מעמד הפתיחה החגיגי של הסניף הראשי והמרכזי של ‘משי מעבדות’ ברחוב אוהב ישראל בעיר, בנוכחות רבנים ואישי ציבור, הרואים בה בשורה של ממש למשפחה החרדית, ובפרט בעת אשר היוקר מאמיר וגזירות כלכליות ניתכות על ראשנו ללא הרף. תחום הסלולר בהחלט מקבל כאן בשורת חיסכון משמעותית שנוגע לכל משפחה.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות