/
/
המלך בשדה

ירידה לצורך עלייה | כך התפנתה לשכת ראש העיר מעיסוקיה וירדה לשטח כדי לשמוע את תלונותם התושבים ברחוב אבא שאול

המלך בשדה

כשמאחוריהם שלט מאיר עיניים שנושא את הכותרת "יורדים לשטח" - התכנסה לשכת ראש העיר ומנהלי האגפים בביתו של אחד התושבים ברחוב אבא שאול, ושמעו על מצוקותיהם של תושבי הרחוב >>>
ז׳ באדר א׳ ה׳תשפ״ב
17:01
סיקור מיוחד
דוברות העיריה

שמעון כהן

בצעד נדיר ומעורר הדים, נערכה ברחוב אבא שאול בעיר אסיפה מיוחדת תחת הכותרת ‘יורדים לשטח’. במסגרת האסיפה המיוחדת, טרח ראש העירייה ר’ מאיר רובינשטיין יחד עם אנשי צוות לשכתו ועשו את הדרך לרחוב אבא שאול בשיפולי גבעה ב’ בעיר, כאשר שלט מיוחד שהוצב במקום האסיפה הכריז: “יורדים לשטח! ברוכים הבאים לקבלת הקהל”.

הסיבה לירידה לשטח: תלונות שהצטברו לאחרונה מתושבי הרחוב בשל דברים הטעונים שיפור במישורים שונים. בישיבה, שנערכה בביתו של תושב הרחוב ר’ טל דשן מ’יריד ביתר’, השתתפו גם מנהלי אגפים בעירייה, שהונחו על ידי ראש העיר “לפעול בהקדם” כדי לשפר את איכות החיים ברחוב.

ל’שערים’ נודע, כי בין הנושאים שהועלו לדיון באסיפת “יורדים לשטח!” – נכללה בעיית היעדרם של פחי אשפה  טמונים ברחוב, חוסר בעמודי תאורה נאותים, והעדר פסי האטה להגברת הבטיחות. כמו כן, התושבים התלוננו כי במגרש החנייה ליד בניין מספר 30 ברחוב – ישנה תופעה של אבנים שנופלות מהקירות, ומדובר כמובן בסכנת נפשות.

כמו כן, הועלתה הכניסה הבעייתית והלא נוחה לרחוב, לצד הצורך לזפת מחדש את הכביש. כמו כן, התושבים עוררו על כך שאין אף לא מעבר חצייה אחד לכל אורך הרחוב – כנדרש בנהלי הבטיחות הבסיסיים. התושבים אף עוררו על הצורך לצפות גדר שבורה ברחוב, לתקן את המדרכה ליד הקראוונים המשמשים לבתי כנסת, ולהאריך את קווי האוטובוס עד לבתי הספר ברחוב.

כאמור, את האסיפה פיאר שלט מאיר עיניים (‘רולאפ’) שהוצב בביתו של מארח האסיפה – תחת הכותרת “יורדים לשטח!”, שלט שבוודאי ימשיך לככב באירועי ‘יורדים לשטח!’ שככל הנראה ייערכו ברחובות נוספים.

בנוסף, השבוע שלח ראש העירייה מכתב למר משה כהן, מנהל מחוז ירושלים בחברת החשמל. במכתב, רה”ע קבל בזעם, התלונן בחריפות ומחה בתוקף כנגד תופעת ניתוקי החשמל ברחובות גבעה א’ בעיר, זאת לאחר זמן רב שבו מתמודדים תושבי הרחובות הללו עם בעיית ניתוקים ואי אספקה סדירה של חשמל. במכתבו התלונן ראש העיר, כי “המצב הוא בלתי אפשרי שזהה למציאות של עולם שלישי, ואסור שהמצב הזה יימשך”. בתקווה שהמכתב החריף יפעל את פעולתו ויביא לרעידת האדמה המתבקשת בחברת החשמל.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות