/
/
המהפכה הבאה: קבוצת יזמים מנוסים יוצאים במיזם מפתיע שיהפוך את ענף הנדל”ן למשגשג ואטרקטיבי

המהפכה הבאה: קבוצת יזמים מנוסים יוצאים במיזם מפתיע שיהפוך את ענף הנדל”ן למשגשג ואטרקטיבי

המטרה: תנאים הוגנים יותר לרוכשים ולמוכרים, הסדרת נושא הטאבו המשותף, וענף שיעבור רענון ושדרוג שישפיעו עמוקות על תחום הנדל"ן בעיר האמצעי: חברת התיווך 'בית בביתר' יוצאת לדרך, וראשיה נחושים להביא בשורה של ממש בכל הקשור לעסקאות הנדל"ן בעיר וההבטחה: "התשואות, בס"ד, יהיו המשתלמות והמבטיחות אי פעם" המידע המלאהמטרה: תנאים הוגנים יותר לרוכשים ולמוכרים, הסדרת נושא הטאבו המשותף, וענף שיעבור רענון ושדרוג שישפיעו עמוקות על תחום הנדל"ן בעיר האמצעי: חברת התיווך 'בית בביתר' יוצאת לדרך, וראשיה נחושים להביא בשורה של ממש בכל הקשור לעסקאות הנדל"ן בעיר וההבטחה: "התשואות, בס"ד, יהיו המשתלמות והמבטיחות אי פעם" המידע המלא
י״ט באב ה׳תש״פ
02:08

בית בביתר

יעקב מרגליות

ביתר עילית היא אחת הערים החרדיות המבוקשות בארץ, ב”ה. תעשיית הנדל”ן בעיר משגשגת; הביקוש לדירות – הן למגורים והן להשקעה – הוא גדול; ועלותה של יחידת דיור בביתר עילית הולכת ועולה מיום ליום. ביתר הפכה לאחת הערים החרדיות היקרות בארץ – אחרי ירושלים ובני ברק.

דווקא בשל כך, ולנוכח הצפי לעלייה מתמדת בשוק הנדל”ן בעיר – בשנים האחרונות מורגש הצורך ברה-ארגון בכל הקשור לענף תיווך הנדל”ן בעיר. שחקנים ותיקים ומשופשפים עושים חיל בתחום הזה ומשרתים את קהל הלקוחות כמיטב יכולתם אולם עדיין – לדברי רבים שמתעניינים בתחום, אם כרוכשים למגורים, אם כמשקיעים – מורגש מאוד צורך בעוד שחקן שיאתגר את הקיימים, ינסה להוביל מהפכות ויוזמות להנגשת הדירות עבור רוכשים במחיר שפוי, ויהפוך את התחום כולו לידידותי יותר ומרתיע פחות.

בדיוק לשם כך נכנס אל התחום שחקן חדש – חברת ‘בית בביתר’.

ל’שערים’ נודע, כי מאחורי ההתארגנות החדשה עומדת קבוצה של אנשי נדל”ן בעיר, שנושמים וחיים את תחום הנדל”ן בביתר עילית מזה שנים. מצוקת הנדל”ן בעיר – והמציאות שבה זוגות צעירים בעיר נאלצים לגור ביחידות דיור צרות וצפופות מבלי שיהיה פתרון סביר יותר באופק – עומדות לנגד עיניהם. והם נחושים למצוא פתרון.

עסקה עם ערך מוסף

השבוע, לאחר חודשים של הכנה, החליטה הקבוצה לאגד כוחות ולצאת יחדיו לדרך חדשה שטומנת בחובה בשורה בעבור רבים מהתושבים, בעצם עבור כל מי שמתעניין ברכישת דירה או מכירתה בביתר עילית.

“הרעיון”, אומרים היוזמים, “היה להקים חברת תיווך הוגנת מתוך העיר, שתדע לייצג את הקונה ואת המוכר בהוגנות, להביא את המחיר הטוב ביותר ואת הקונים הטובים ביותר”. 

לדברי היוזמים, “הקונספט של בית בביתר – הוא טיפול רק בדירות שנמצאות בבלעדיות אצל החברה, כך שיתאפשר לתת שירות מיוחד עבור מי שיידעו להעריך זאת”. והשירות לדבריהם, מתחיל בהערכת שווי הנכס, ייעוץ כלפי הנכס עצמו, יתרונותיו ומגרעותיו, ושאיפה לייעץ ולשדרג כדי לקבל את הערך המוסף. “אנחנו רוצים לשים את עצמנו במקום הקונה או המוכר, לחוות איתו את הצרכים והדרישות שלו עד הסוף, ולהתייחס אל העסקה ברצינות המרבית – כאילו מדובר בעיסקה שאנחנו עושים בעצמנו, כאילו את הרווח, או חלילה ההפסד – היינו קוצרים בעצמנו. אנחנו חושבים שדברי חז”ל על כך שאסור לאדם לעשות לזולת את מה שלא היה עושה לעצמו – אמורים גם, ואולי בעיקר, על תחום כה רגיש כמו ענף הנדל”ן שבו אנשים משעבדים את חייהם ממש למען רכישת נכס”.

עוד אומרים היוזמים, כי ברצונם להציע הצעות הוגנות וריאליות עבור הלקוחות, ולא לפתות אנשים לעשות עסקאות שנמצאות מעבר לקצה גבול היכולת הכלכלית שלהם, ובכך לגרום לעוגמת נפש מיותרת. הדרך לכך, לדבריהם, היא באמצעות “דילים מיוחדים שיש לנו עם עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום. הם יעזרו ללקוחות להגיע להסכם טוב, אשר יגן עליהם בכל סיטואציה אפשרית”.

פרק ‘השותפין’

ממידע שמסרה קבוצת היוזמים ל’שערים’ – ‘בית בביתר’ תטפל גם בענף שצובר תאוצה בשנים האחרונות – ענף הטאבו המשותף. “יש לנו ניסיון של עשרות עסקאות שעשינו בתחום, עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד ב”ה”.

מה השיטה שלכם לסגירת עיסקה בטוחה בטאבו משותף – שהחששות בו רבים מטבע הדברים? – שאלנו את מקימי ‘בית בביתר’, והם השיבו: “כאשר אנחנו סוגרים עסקה של טאבו משותף – אנחנו כבר גם סוגרים מראש גם את ההיפרדות שתהיה במקרה הצורך. אנו עושים זאת מתוך הנחה שאם יודעים מראש איך פורשים – יודעים גם איך מתחברים. הדבר הכי גרוע הוא לעשות עסקה בחוסר ודאות וחשדנות הדדית בלבבות”.

וכמובן – ואולי זה הדבר המרכזי ביותר – פעילותה של ‘בית בביתר’ תיעשה, לדברי היוזמים, בליווי צמוד של מורי ההוראה בעיר שליט”א. “בעסקאות כמו טאבו משותף – הרבנים שעימם אנו מתייעצים על כך צעד ושעל ילוו את ההליך מתחילתו ועד סופו, כאשר אנו מגבים את ההסכמים שלנו עם ערבויות ובטחונות כדי לוודא שאף אחד לא יינזק”.

“בקיצור”, אומרים מנהלי ‘בית בביתר’, “הסכם טאבו משותף שייעשה על ידינו – יהיה הדבר הכי קרוב לדירה שרשומה באופן מלא על שם הלקוח. כמו כן, אם יש לכם נכס ואתם שוקלים איך לחלק אותו בצורה נכונה – תוכלו לקבל את הייעוץ ב’בית בביתר’. לפעמים פרט קטן יכול להוסיף לדירה שיוצאת לשוק את האטרקטיביות שנדרשת כדי שהיא תימכר במהירות, ואף להעלות את מחירה באופן משמעותי.

“התשואות, בס”ד, יהיו המשתלמות והמבטיחות אי פעם”, מבטיחים ב’בית בביתר’.

העסקה המשתלמת ביותר

והיוזמים מסכמים: “אנו ב’בית בביתר’ מחכים לכם. בחרנו בעיתון ‘שערים’ בתור האכסניה שדרכה נביא לציבור לעתים קרובות את היקף הפעילות שלנו ונציע לציבור התושבים בעיר את העסקאות המשתלמות ביותר – הן בצד של הרכישה והן בצד של המכירה. אנו מצוידים באורך הרוח, באמונה ובתחושת השליחות כדי לדעת שבס”ד נדע להביא לעיר שלנו בשורה אדירה שתשפיע באופן מכריע על הענף הכי חשוב בחיים של כולנו – היכולת לזכות בקורת גג מכובדת – בתנאים הטובים ביותר”.

‘שערים’, מצידו, מתכוון ללוות את הפעילות באמצעות כתבות שיעסקו בתחום הנדל”ן, אשר יעשירו את הקוראים במידע העדכני ובידע הרצוי לקראת ביצועה של עסקת נדל”ן מכל סוג.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות