/
/
הכתובת הייתה על הקיר

הכתובת הייתה על הקיר

כ״ב בסיון ה׳תשע״ג
00:09

שכנים התלוננו והתריעו על המבנה הבלתי חוקי המסכן את שלום ילדיהם, אך דבר לא מנע את קריסתו של  המבנה ופגיעה בשני ילדים שנפצעו במקום. זעם בקרב תושבים בעיר על אוזלת היד: “נראה שרק אסון גדול יותר יעורר את האחראים לדבר”.

למרות פנייה ואזהרה של תושבים על מבנה פיראטי מסוכן שנבנה ע”י עסק פרטי, באחד  הרחובות בגבעה א’, לא נעשה דבר להריסת המבנה הבלתי חוקי, ואכן החשש התממש כאשר השבוע נפצעו 2 ילדים באורח קל עקב קריסת המבנה, ורק בנס לא ארע אסון גדול יותר.

המבנה הרשלני, הממוקם בצמוד למבנה של מתקן חשמל, משמש את בעל העסק לאחסון מוצרים בנוסף לגרוטאות, אך לעסק אין כל רישיון לבנייה במקום, מה גם שמדובר בשטח ציבורי בעליל.

לאחרונה נערך בעיר מבצע ניקיון נרחב  לסילוק חפצים ואשפה מה”מסדרונות” המקיפים את מתקני החשמל בעיר ונחשבים לשטח הפקר, אך משום מה השטח המדובר שסביב המתקן משום מה הוזנח ולא נעשה בו כל ניקיון. ועל המקום השתלטו בעליהם של עסק שעדיין לא ברור אם הם מחזיקים ברשותם כל רישיון להפעלת העסק. בעלי העסק סגרו את השטח שמאחורי המבנה של מתקן החשמל באופן חובבני באמצעות גג מפח וקירות העשויים ממשטחי עץ שנועדו בדרך כלל לשימוש בשוק הסיטונאי.

כאמור, שכנים הגרים בקרבת מקום התריעו מזה זמן, בכתב ובע”פ, שמלבד העובדה שמדובר במפגע אסתטי והמבנה מכער את המקום, הרי  שמדובר בסכנה של ממש כאשר ה”מחסן” בנוי בצורה חובבנית, ואילו ילדים המטפסים שם כדבר שבשגרה, עלולים להיפגע חלילה מנפילה או מקריסת המבנה, חשש שאכן התממש במלואו. תושבים בביתר זועמים על אוזלת היד של הגורמים האחראים על אכיפת הסדר, ובשיחה עם שערים אומר אחד השכנים: “נראה שרק אסון גדול יותר יעורר את האחראים לדבר”

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות