/
/
/
הג’מבו נחת בביתר!

הג’מבו נחת בביתר!

כולנו נחשפנו בשבועות האחרונים לבשורה המשמחת על נחיתתו של הג'מבו בביתר. על הרגלי הקניות שלנו ההולכות להשתנות. בשיחה מיוחדת עם "שערים" חושף מנהל החנות, ר' אורי, על המלחמה הגדולה שהתרחשה מתחת לפני השטח טרום פתיחת המתחם.  לראות ולא להאמין.
ד׳ בניסן ה׳תשע״ג
00:25

כולנו נחשפנו בשבועות האחרונים לבשורה המשמחת על נחיתתו של הג’מבו בביתר. על הרגלי הקניות שלנו ההולכות להשתנות. בשיחה מיוחדת עם “שערים” חושף מנהל החנות, ר’ אורי, על המלחמה הגדולה שהתרחשה מתחת לפני השטח טרום פתיחת המתחם.  לראות ולא להאמין.

כבר בצעד הראשון שעשינו בכניסה למתחם נחיתת ה’גמבו’ במרכז הסחר ברח’ חושן משפט אחזה בנו ההתפעלות. המראה שנגלה לעינינו היה עצום. שורות ענק של מוצרים בסדר מופתי על המדפים ומגוון מחלקות המאכלסות כל המוצרים שרק אפשר לדמיין: החל מנדוניה לבית הכוללת את מיטב החברות והדגמים, דרך צעצועים, מכשירי כתיבה, מוצרי חשמל מכל המינים והסוגים, מחלקת פלסטיקה, ואפילו מחלקת הלבשה ענקית הכוללת את כל מוצרי ההלבשה לילדים ולמבוגרים כאחד.

אולם גולת הכותרת הם ללא ספק המחירים הזולים והבלעדיים על כלל המוצרים בחנות.  כל מוצר שבדקנו את מחירו היה נמוך משמעותית מרמת המחירים שהתרגלנו אליה. לדוגמה, במחלקת הצעצועים קלטה זווית עיננו קופסת משחקים של ישראטויס כשעליה מדבקת ‘מבצע ענק -29.90’. אולם בצמוד אליה בצבצה תווית מחיר מעודכנת שהצביעה על מחיר מוזל בהרבה…

בין סבך השורות וים המוצרים פגשנו את מי שמנהל את המעצמה השיווקית המיוחדת הזו ר’ אורי, כשהוא מנצח על המלאכה בנועם ובחיוך.

ר’ אורי, אתה רוצה לומר לי שפשוט יש פה ה-כ-ל?!

“בא ואסביר לך משהו”, פותח ר’ אורי בנועם, “נאמר שהיום אתה מסיים את יום הלימודים או העבודה בידיעה שאתה זקוק לקנייה של מוצרים לפסח או כל דבר אחר, ואתה מחליט לצאת לקניות. בעבר היית צריך לחשב מראש את המסלול שלך כדי שתוכל לעבור בזמן נתון בחנויות המוכרות את מגוון הדברים להם אתה נצרך. לפעמים כמה מהחנויות יקרות יותר, אך אין לך ברירה כי חבל לך לשרוף זמן רב כ”כ. לחילופין אתה מיטלטל בדרכים עד לירושלים וגם שם אתה מסתחרר משפע החנויות ולא יודע על איזו מהם להחליט. ‘ג’מבו’- איש לאחיו עושה די לכל ההתרוצצויות האלו. בג’מבו נעשתה עבודה מיוחדת שמטרתה לאגד את כל המוצרים שכל אחד צריך למתחם אחד נוח שיאפשר לו לקנות ברוגע ובישוב הדעת”. 

“חשוב רק  לציין”, מוסיף ר’ אורי, “שאת הדגש העיקרי שמנו דווקא על רמת המחירים שפשוט עומדת על רווח מינימאלי! נעשתה כאן עבודת שטח שניתן לקרוא לה  מלחמה של ממש להורדת מחירי כל המוצרים ממש לרצפה” (ראה מסגרת).

ר’ אורי מדגיש, שהשנה ירוויחו מכך גם חברי הסתדרות המורים שיוכלו לרכוש בחנות עם ה’תלושים’ של הסתדרות המורים ולנצל את התלושים במלואם בחנות אחת שבה ניתן להשיג בעצם את כל מוצרי הבית.  

מוצרי איכות

דבר נוסף ומיוחד הבולט בחנות המיוחדת הזו, היא העובדה שכל המוצרים הם באיכות מרבית, מהחברות המוכרות והטובות בתחום. למרות מחירי הרצפה לא מצאנו שם למשל מגבות מתוצרת זולה המתכלות ברגע, או צעצועים בשקל הנשברים כעבור שעה. כל המוצרים כולם מהחברות והמותגים המובילים ביותר בתחומם בשוק.

ר’ אורי: “ישבנו עם סוכנים רבים, ויכולנו למלאות את המדפים בסחורה זולה ומתכלה. אבל המטרה שלנו הייתה לייצר מקום שבו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות על איכות המוצרים ולכן לא התפשרנו על איכות ומחיר, וכל זאת בכדי שנוכל לספק לקהל הלקוחות את המוצרים האיכותיים יותר- במחירים קטנים יותר.

כשירושלים מגיעה לביתר

ככל שהסתובבנו יותר בג’מבו, חדרה אט אט לתוכנו ההבנה שאכן דבר נפל בביתר. אם עד היום היינו מתרוצצים בין החנויות בכל קצווי העיר כדי להשיג כל פריט אותו רצינו באיכות טובה ובמחיר סביר, או לחילופין את הקניות הגדולות היינו עורכים בירושלים, הרי שמהיום כל זה עומד להשתנות. לא עוד התרוצצויות ובזבוז זמן לשווא. מהיום קונים את כל מה שרצינו במקום אחד ענק ובמחירים שלא תמצאו כמותם בשום מקום בעיר.

תמו הזמנים בהם הייתה ביתר עוד כפר נידח בפאתי הבירה. ביתר עם ג’מבו היא עיר ואם בישראל עיר שיש בה הכול ובמחירים זולים הרבה יותר ממה שניתן להשיג בעיר הבירה.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות