/
/
דרמה בלב ביתר:רכבי משטרה ניהלו מרדף ברחובות העיר

דרמה בלב ביתר:רכבי משטרה ניהלו מרדף ברחובות העיר

במסגרת מבצע אכיפה בביתר נמלט אחד הנהגים משוטרי התנועה שהורו לו לעצור. השוטרים לא וויתרו ופתחו במרדף חם ברחובות העיר. הדרמה הגיעה אל סיומה רק לאחר שהרכב אותר והנהג התייצב לחקירה בתחנת המשטרה.
ט״ו בסיון ה׳תשע״ג
13:47

במסגרת מבצע אכיפה בביתר נמלט אחד הנהגים משוטרי התנועה שהורו לו לעצור.  השוטרים לא וויתרו ופתחו במרדף חם ברחובות העיר. הדרמה הגיעה אל סיומה רק לאחר שהרכב אותר והנהג התייצב לחקירה בתחנת המשטרה.  

העיר ביתר נחשפה השבוע למחזה בלתי שיגרתי, הלקוח ממראות שאינם מנת חלקה של העיר השלווה. הדבר ארע בעת ששוטרי משטרת התנועה הגיעו לעיר במסגרת מבצע אכיפה נגד עברייני תנועה בעיר. במהלך המבצע, ברחוב המגיד ממעזריטש בעיר, הורו השוטרים לנהג רכב שנסע במהירות מופרזת – לעצור. הנהג, שמשום מה נבהל ואולי נלחץ יתר על המידה מההופעה הפתאומית של רכבי המשטרה, לחץ על דוושת הגז, וזאת במקום לעצור בצד הכביש ולהישמע להוראות השוטרים. הנהג הצליח להימלט מהמקום, אך מתברר שאלה לא וויתרו ובמאמץ מיוחד ערכו חיפושים וסריקות בכל רחובות העיר על מנת לאתר את הרכב הנמלט, ואכן בסופו של יום ולאחר חיפושים נרחבים שמשכו את תשומת ליבם של העוברים ושבים, איתרו הם את הרכב שחנה בחצר ביתו של מי שככל הנראה נהג ברכב.

הסיפור עוד לא תם

אולם בכך לא תם הסיפור. השוטרים עלו לבית הנהג וחיפשו אותו על מנת לעוצרו לחקירה, אולם בעל הרכב, שלפי החשד כאמור גם נהג ברכב בשעת מעשה, הספיק להימלט מהבית כשהוא מסתתר במקום סמוך. השוטרים לא ויתרו והמשיכו לקיים משמרות ליד ביתו של האיש, כשהמוני סקרנים ממלאים את המקום. רק לאחר דין ודברים ובתיווכם של גורמים שונים ניאותו השוטרים לעזוב את המקום ולפזר את ההתקהלות. ע”פ הדיווחים הנהג הגיע מאוחר יותר בכוחות עצמו אל תחנת המשטרה לצורך השלמת החקירה.

פשיטות לשם שמים?

הפשיטות המשטרתיות בעיר הפכו בשנה האחרונה לדבר שבשגרה, כשאנשי משטרת התנועה מגיעים על מנת לאכוף את חוקי התנועה ואת כללי הבטיחות בעיר. אולם ישנם תושבים המתלוננים על מידת התכיפות של הפשיטות והם מבקשים להבחין בין מבצעי אכיפה מידתיים, שהם חיוביים כשלעצמם לתועלת תושבי העיר ולמען שלומם ובטיחותם, לבין פשיטות יזומות שמטרתם היא להשלים, במסגרת עבודתם, את מכסת הקנסות היומית שלהם.

מעדויות שהגיעו למערכת שערים על התנהלותם של שוטרים עולה חשש להתנכלות מכוונת, כמו המקרה של נהג ברח’ יסוד העבודה שלטענתו עוד טרם הספיק להתניע את הרכב ולצאת אל הכביש, נקנס על היותו עדיין בלתי חגור…

על כל פנים מדובר במקרים בודדים, וברוב המקרים מדובר במבצעי אכיפה החשובים לביטחוננו ולשלום ילדינו, והציבור נקרא לציית לחוקי התנועה הגובלים בפיקוח נפש של ממש.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות