/
/
/
בראשות רבני העיר וקברניטיה: מאות מבני העיר חגגו את שמחת בית השואבה בשילוב סיום מסכת ברכות של רשת שיעורי הגאון רבי אברהם אייזנבך שליט”א

בראשות רבני העיר וקברניטיה: מאות מבני העיר חגגו את שמחת בית השואבה בשילוב סיום מסכת ברכות של רשת שיעורי הגאון רבי אברהם אייזנבך שליט”א

א׳ בתשרי ה׳תשע״ג
21:39

מאות מבני העיר ותושביה, השתתפו באירוע שמחת בית השואבה הגדול שנערך בשילוב סיום מסכת ברכות של הדף היומי, אשר ערכו ברוב פאר והדר משתתפי רשת השיעורים של מגיד השיעור הנודע לתהילה – הגאון רבי אברהם אייזנבך שליט”א.

מזה לא מעט שנים זוכים עשרות מבני העיר להשתתף מדי יום במגוון שיעורי הדף היומי של מגיד השיעור, פה מפיק מרגליות, הגאון רבי אברהם אייזנבך שליט”א. השיעורים המועברים בטוב טעם ודעת, בערבות ובבהירות, תוך עיון וירידה לעומקה של גמרא וסברא, מתקיימים בכמה בתי כנסיות בעירנו במהלך שעות הבוקר והערב, כאשר בכל אחד מהם מסתופפים רבים וטובים מבני העיר שנטלו לעצמם את הזכות לקבוע עיתים לתורה.

עם סיום המסכת הראשונה של מחזור הי”ג של הדף היומי – מסכת ברכות, ערכו משתתפי השיעורים מעמד סיום מסכת רבתי, בו נטלו חלק – לצד מאות המשתתפים – רבני העיר וראשיה. מעמד סיום המסכת התקיים ביום רביעי ב’ דחול המועד, בסוכה רחבת הידיים של אולמי ‘שמחת עולם’ בגבעה ב’ בעיר. לאחר סעודת המצווה שנערכה כיד המלך, נכנסו מאות המסובים אל האולם הממוזג רחב הידיים לריקודים נלהבים לכבודה של תורה בשילוב שמחת בית השואבה.

בראש מערך הארגון עמדו ר’ יעקב בינט יחד עם ר’ קלמן פרידמן הי”ו, כאשר עיריית ביתר עילית ומשרד התרבות לצד רבים מעסקי העיר פורסים חסותם על האירוע הגדול. ביניהם מערכת עיתון ‘שערים’, ארגון ‘תורה ויהדות לעם’ ועוד.

על החלק המוזיקאלי הופקד המעבד והמנצח ר’ פנחס ביכלר שיחד עם הזמר הנודע ר’ משולם גרינברגר סחפו את קהל הרוקדים עד השעות הקטנות של הלילה. מטעם המארגנים נמסר כי הם בטוחים כי ללא ספק יביא האירוע המרומם להרחבת גבולות התורה בעירנו, כאשר עוד ועוד מחובבי התורה ולומדיה יצטרפו להמשך לימוד הדף היומי, יחד עם רבבות אלפי ישראל בארץ ובתפוצות.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות