/
/
ביתר עילית מציגה: ‘ויעשו כולם אגודה אחת’

ביתר עילית מציגה: ‘ויעשו כולם אגודה אחת’

כ״ט במרחשון ה׳תשע״ג
17:49

באורח מפתיע התאספו ביום רביעי בשבוע שעבר ראשי הסיעות השונות בעיר באולמי ערלוי בגבעה א’ לכנס נדיר ומרגש במהלכו הוכרז על בשורת האחדות המופלאה מבית מדרשה של ביתר. קץ המחלוקות.

תושבים רבים בעיר, ולפחות מי שמתגורר בעירנו מעבר לארבע השנים האחרונות, לא הצליחו להסתיר את התפעלותם והשתוממותם בעת שנציגי הציבור מכל החוגים והקהילות בעיר, התכנסו יחדיו לכנס של הבעת אחדות והתלכדות אמיתית של כל הגורמים לטובתם של תושבי העיר אשר לבטח תש כוחם מחילוקי הדעות אשר נוצרו בעבר בין הגורמים בעיר

 ארוע זה היה רק השלב האחרון בסדרת מאמצים שקולה אחראית ומתמשכת שהובלה בידי הנציגים המקומיים להשכנת השלום בין הפלגים השונים. וכשהמהלך התגבש לכדי הסכם  שיעניק מקום של כבוד ויצוג הולם לכלל הקהילות החשובות שמרכיבות את עירנו החליטו הנציגים להתכנס ולנצל את  ההזדמנות להביע את רגשות האחדות בפומבי בכדי לקדש ש”ש ברבים.

בארוע עצמו שנועד לראשי ונציגי כל הקהילות החסידיות כצעד מקדים לבחירת נציגי אגודת ישראל ברשות העירונית השתתפו ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין, מועמד הסיעה לראשות העיר. כמו”כ השתתף הרב בנימין הרשלר, יו”ר סיעת ‘כן’ ממובילי המהלך ואשר גם יעמוד בראש הסיעה המאוחדת. חברי העיריה החשובים מכל החוגים שהתייצבו לימין העסקנים ולפי ההסכם מעמדם ישמר בסיעה המאוחדת. וכן פעילים מהרמה הארצית ביניהם הרב שמעון שר סגן ר”ע נתניה וכן חברי הכנסת של ‘אגודת ישראל’.

 מרנין לב היה לשמוע את משאותיהם של הדוברים אשר הביעו כולם את חשיבות המהלך המאחד ובמיוחד כשצרות שונות באים אלינו מבית ומחוץ. כמו”כ הובע הצורך לפעול כולם באחדות ובצוותא לרווחתם של דרי עיר התורה והחסידות כגוף אחד ולהמנע מלהיגרר אחר התלהמויות כלל ארציות ומדנים שלא ממין הענין.

למחרת היום הגיעו ראש העיר ועוזריו יחד עם מובילי המהלך וקברניטי העיר למעון קדשו של כ”ק האדמו”ר מבויאן שליט”א וקיבלו את ברכת קודשו וברכת הדרך אותו העניק להם ברוב חביבות ושמחה.

יצויין עוד שמהלך זה נעשה בתיאום גם עם הסיעות האחרות בעיר שלפי הצפי יצרפו גם הם למהלך המבורך ולשילוב בכוחות והידים.לטובתם של התושבים כולם .


כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות