באמת כדאי

אחד הדגלים המובהקים של המהפכה הצרכנית בביתר, הוא ללא ספק קיומו של הסניף הענק של "הכי כדאי" בעירנו * רשת המזון היחידה בביתר שבבעלות חרדית * סופר 'שערים' נועד לשיחה מרתקת עם מנכ"ל הרשת מר בצלאל לנדאו, ועם מנהל הסניף בביתר מר יוסי ליכטנשטיין * שניהם מצהירים חד משמעית שאת סל הקניות הזול ביותר באופן קבוע - תמצאו רק ב"הכי כדאי" * ראיון
ג׳ בשבט ה׳תשע״ג
02:39

המלצות נוספות

המצוקה של דיירי הדירות המפוצלות: גם גרים ביחידה קטנה, גם משלמים ארנונה כפולה

בדיון בפני מורנו המרא דאתרא ורבני העיר שליט"א: חודדו הנהלים לשמירת גדרי השבת במוקד הביטחון

אחד הדגלים המובהקים של המהפכה הצרכנית בביתר, הוא ללא ספק קיומו של הסניף הענק של “הכי כדאי” בעירנו * רשת המזון היחידה בביתר שבבעלות חרדית * סופר ‘שערים’ נועד לשיחה מרתקת עם מנכ”ל הרשת מר בצלאל לנדאו, ועם מנהל הסניף בביתר מר יוסי ליכטנשטיין * שניהם מצהירים חד משמעית שאת סל הקניות הזול ביותר באופן קבוע – תמצאו רק ב”הכי כדאי” * ראיון

נתחיל בך, מר לנדאו, תספר לנו בבקשה על רשת החנויות “הכי כדאי”

רשת “הכי כדאי” מונה כיום שישה סניפים ברחבי הארץ, ואנחנו נמצאים כל הזמן במגמת התרחבות, תוך כדי התייעלות מתמדת בכל הנושאים, ובכל מה שקשור לאיכות השירות ללקוח. ברור שהצלחתה הגדולה של הרשת בציבור החרדי, נעוצה בעובדה שהיא נמצאת בבעלות חרדית, המבינה היטב את הציבור וצרכיו היחודיים משך כל ימות השנה, מה שמעלה כמובן את שביעות רצונם של הלקוחות בכל התחומים.

מה הביא אתכם לפתוח את הסניף בביתר?

כבר לפני זמן רב ערכנו מעמיקה במרכולים ובסופרמרקטים בביתר וגילינו כי המחירים גבוהית משמעותית מהמחירים בסניפי רשת הכי כדאי השונים. כמו כן,  הגיעו אלינו הרבה פניות מתושבי העיר שנבוא לכאן, התחלנו לבדוק את הענין ברצינות ובחיוב, יחד עם זאת בדקנו לעומק את צרכי האוכלוסיה בעיר, ולאחר היערכות מתאימה, שנמשכה זמן רב, פתחנו לפני כחצי שנה את הסניף הגדול של “הכי כדאי”, ברחוב חושן משפט , המשך רח’ חזון איש בגבעה א’.

אליך, מר ליכטנשטיין, מנהל הסניף, מה באמת מיוחד אצלכם?

הסניף בביתר הוא משהו ענק, המשתרע על שטח עצום בסדר גודל של כ-2000 מ”ר, מדובר במקום רחב ידיים במיוחד, עם חוויית קניה איכותית ומושלמת. אפילו לנושא החניה לרכבים הקדשנו תשומת לב מיוחדת, ויש לנו באמת שפע מקום לחניה, גם בשעות העומס.

אנחנו מקושרים עם כל החברות הגדולות, ואת כל מוצריהן תמצאו אצלנו, לצד המון דברים נוספים שיש כאן. בנוסף למוצרים הרבים יש בסניף שלנו מחלקה גדולה מאוד של דגים ועופות טריים במגוון כשרויות מכל הסוגים ,עם מגוון רחב מאוד של דגים טריים מסוגים שונים, בריכת דגים חיים, עם אפשרות לפריסה וטחינה לפי דרישות הלקוח.

ראוי לציין כי מחלקת הדגים הטריים הינה היחידה בביתר בהשגחה המהודרת של בד”צ העדה החרדית.

מה שמיוחד במחלקה הזו, זו האפשרות להזמנות דרך הטלפון, שמקצר כמובן באופן משמעותי את זמן ההמתנה של הלקוחות לחלוקת העופות הטריים, או לנקיון ופריסת הדגים וכדומה.

מה אתם מציעים כשירות ללקוחות?

מלבד שעות הפתיחה הנוחות ביותר, בימי חמישי אנחנו פתוחים עד חצות, ובימי שישי עד 13:30. חלק ניכר בחווית קניה מוצלחת – זו קניה מהירה, בלי עיכובים מיותרים, ואנחנו באמת פועלים כל הזמן לשרת ביעילות ובזריזות את לקוחותינו. יש לסניף שלנו גישה נוחה המותאמת במיוחד לנכים. אגב, אני חייב לציין שגם ההגעה אלינו מכל רחבי העיר היא קלה ונוחה, וקו אוטובוס עירוני של חברת ‘עילית’ מגיע ישירות למקום, ברמת תדירות גבוהה יחסית

כמו כן, קיים בחנות שירות משלוחים לכל חלקי העיר, ובשבוע הקרוב המשלוחים בחינם!!!!!

חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו ללקוחות כאן בביתר, זו השמירה הקפדנית על כללי הצניעות במקום, ועל אוירה המתאימה לחלוטין לחנות הנמצאת בעיר התורה, יש לנו בענין הזה הנחיות ברורות, גם לצוות העובדים וגם ללקוחותינו.

אתה בודאי מודע לכך שישנה חשיבות מיוחדת לרמת המחירים…

(בנחרצות) אני אומר לך חד משמעית, הענין הזה נבדק אצלנו ברמה מחקרית, סל הקניה הזול ביותר בביתר באופן קבוע, הוא הסל שאנחנו ב”הכי כדאי” מציעים ללקוחות!! אני מוכן להתחייב על כך שהדברים שאני אומר לך עכשיו הם נכונים, ואני מציע לכלל התושבים לבוא ולבדוק את הנתון הזה מקרוב.

אני בטוח שהרבה מאוד אנשים שיבואו ויבדקו את זה, יגלו להפתעתם שעד היום הם פשוט בזבזו מאות שקלים בחודש, כשערכו את קניותיהם במקומות אחרים, מתוך מחשבה בטוחה שהם קונים במקום הזול ביותר, והכל בגלל הטעיה של הוזלת מספר מוצרים ספציפיים. אצלנו הם יראו שהמחירים הזולים הינם אחידים בקביעות, ואני חוזר ואומר בוודאות גמורה וברורה שמדובר בסל הזול ביותר בעיר – משך כל ימות השנה.

מנכ”ל הרשת מר בצלאל לנדאו מצטרף אף הוא לדברים אלו ואומר לנו: ענין הוזלת סל הקניה עומד אצלנו בראש סדר העדיפויות, לא רק בסניף בביתר, אלא גם בכל שאר הסניפים. מהיכרות קרובה עם הציבור החרדי ויכולותיו, אנו יודעים היטב את מצבם הכלכלי של הרבה מאוד משפחות העורכות אצלנו את קניותיהם, ואנחנו מתחייבים תמיד לסל קניות מוזל מאוד, ברמה כזאת שלא תמצאו באף מקום אחר.

בחזרה אליך, מר ליכטנשטיין, איך ההיערכות שלכם בערבי החגים?

ברור שערבי החגים מחייבים היערכות מיוחדת, ואנחנו באמת עושים את זה במיטב השירות מכל הבחינות, אם זה בהגדלת הכמות של מוצרים מסויימים בחנות, או בהרחבת שעות פתיחת הסניף, וכן בהוספת קופות ואורזי משלוחים – לזירוז הליך עריכת החשבון, ועוד ועוד.

אתה אולי התכוונת לערבי החגים בחודשים תשרי וניסן, אבל אני יכול להפתיע אותך, שאצלנו ב”הכי כדאי”, גם היום זה ערב חג… ט”ו בשבט בפתח… ולקראתו אנחנו עורכים שוק פירות יבשים, עם עשרות סוגים שונים, לשולחן חג מפואר ומושלם! אנחנו גם נערוך בסניף תצוגה יפה מאוד, , אני כבר עכשיו מזמין את הציבור להגיע וליהנות ממגוון הפירות העצום שנציע ללקוחותינו.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות