/
/
‘ארבעת המינים’ למען האברכים

‘ארבעת המינים’ למען האברכים

המכירה הוותיקה תתקיים גם השנה * מכירת ארבעת המינים הנעשית למען האברכים בעידודו ובסיועו של סגן ראש העיר ר' יצחק רביץ – המהודר ביותר והזול ביותר * פרי עץ הדר
כ״ג באלול ה׳תשע״ח
16:08

המלצות נוספות

ולקחתם לכם

כמידי שנה בשנה, גם השנה ייערך אי”ה מכירת ‘ארבעת המינים’ הידועה, הנערכת בהתארגנותם של אברכים למען אברכים, בעידוד ובסיוע של סגן ראש העיר ר’ יצחק רביץ. המכירה מתקיימת מזה למעלה מעשר שנים מתוך הבנה עמוקה לדרישותיהם וצרכיהם של תלמדי חכמים הבקיאים והמדקדקים בהלכה ובכל הפרטים ודקדוקים המחפשים את ארבעת המינים הטובים ביותר לכתחילה שבלכתחילה.

ייחודיותה של המכירה בלעדית היא בכך שכל האתרוגים והלולבים יהיו פתוחים ולא סגורים בקופסאות כדי שכול אחד יוכל לבחור את הטוב ביותר עבורו כיאה לאברכים ובני התורה בלי שום פשרה .

האתרוגים הובאו מפרדס  ‘אתרוגי וינר’ הידועים ברמה הגבוהה בהידורם וביופיים. הלולבים מובאים מקיבוץ “טירת צבי”, וכן לולבי דרי מבית “הלולב” הידועים בדקדוקים מיוחדים ובחוזקם. כמו כן הלולבים ממוינים ע”י גדולי תלמידי חכמים המשבחים תמיד את הסחורה המשובחת.

נוסף לכל זאת מביאים למכירה לולבים מיוחדים מפרדסו של הרב פריי הידועים בסגירתם המיוחדת למדקדקים ביותר. גם בהדסים מחפשים מארגני המכירה את הטוב ביותר, ומביאים הדסים ממבחר סוגי כשרויות שכל אחד יכול יהיה לקחת את אשר ליבו חפץ וכמובן שהכל בשיעור חזו”א כשמקפידים שיהיה הכל במיון כפול. כל האמור נמכר ומשווק בהקפדה למחיר הזול ביותר בשוק.

במכירה יושבים רבנים מטעם הבד”ץ כדי לענות לשאלות לפסוק לכל אחד ואחד בחיפושו אחר הטוב ביותר והמהודר ביותר.

השנה המכירה תתקיים במוצאי שבת שובה ה’ תשרי וביום ראשון ו’ תשרי  וכן מכירה אחת אחר יום כיפור ביום חמישי יא’ תשרי באולם הדקל רח’ זוועהיל 2 בשעות הערב.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות