/
/
/
אסון בכיכר, טרגדיה בעיר: הגב’ חנה אלמקייס ע”ה מגבעה א’ נהרגה בתאונה בכיכר הר”ן

אסון בכיכר, טרגדיה בעיר: הגב’ חנה אלמקייס ע”ה מגבעה א’ נהרגה בתאונה בכיכר הר”ן

טרגדיה מכאיבה ומצערת בגבעה ב': מרת חנה אלמקייס ע"ה, בת 91 מרחוב הגר"א בעיר - נהרגה בתאונת אוטובוס ברחוב הר"ן פינת המגיד ממעזריטש, למגינת לב בני משפחתה ומכריה.
ד׳ בתמוז ה׳תשפ״א
22:05
טרגדיה

טרגדיה מכאיבה ומצערת בגבעה ב’: מרת חנה אלמקייס ע”ה, בת 91 מרחוב הגר”א בעיר – נהרגה בתאונת אוטובוס ברחוב הר”ן פינת המגיד ממעזריטש, למגינת לב בני משפחתה ומכריה.

@שמעון כהן

היה זה ביום שני בשבוע שעבר. כוחות ההצלה הוזעקו לרחוב הר”ן בעיר פינת רחוב המגיד ממעזריטש, בשל דיווח על אוטובוס שפגע בהולכת רגל ופצע אותה אנושות. הכוננים החלו בפעולות החייאה מצילות חיים בזירת התאונה, בניסיון להציל את חייה של האישה בת ה-91 שנפגעה, אך לאחר מאמצים נאלצו לקבוע את פטירתה

חובש רפואת חירום במד”א חיים ברנשטיין סיפר: “הולכת הרגל שכבה על הכביש בסמוך לאוטובוס, כשהיא מחוסרת הכרה. התחלנו לבצע פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה במקום”.

מהמשטרה נמסר כי “במוקד המשטרה התקבל דיווח על תאונת דרכים בביתר עילית. על פי הדיווח אוטובוס פגע בהולכת רגל שנפצעה באורח אנוש (על פי גורמי רפואה). בוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה”.

שכניה ומכריה של הגב’ אלמקייס ע”ה מספרים ל’שערים’ על “אישה מיוחדת ושקטה שתמיד האירה פנים ודרשה בשלום מכרותיה. אף שזכתה ב”ה לשיבה טובה – פטירתה הטראגית היא הלם גדול המצטרף לשרשרת מקרים שנועדו לעורר אותנו משמים לתיקון המעשים בין אדם למקום ובין אדם לחברו”.

‘שערים’ חוזר ומעורר על הצורך להיזהר בכבישי העיר, העמוסים בלהע”ר בהולכי רגל. ציבור הנהגים נדרש להפנות תשומת לב יתרה, לא להסיח דעת מהכביש, ולקחת בחשבון שהולכי רגל עשויים לחצות אף שלא במעבר חצייה. אסור לעקוף אוטובוס העומד בתחנה, שכן ילדים עלולים לעבור אותו מבלי שנהג הרכב ישים לב. גם ציבור הולכי הרגל נדרש להיזהר לחצות אך ורק במעברי חצייה, לבדוק היטב מראש שהכביש פנוי, ואף להזהיר על כך את הילדים הקטנים.

בתפילה שלא יישמע עוד שוד ושבר בגבולנו ונזכה אך ורק לבשורות טובות.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות