/
/
אנטנה סלולארית חדשה הוקמה בביתר עילית

אנטנה סלולארית חדשה הוקמה בביתר עילית

בעקבות פעילות רה"ע: אנטנה סלולארית חדשה הוקמה השבוע בעיר בנוסף, בחודשים הקרובים עתידים לקום אנטנות נוספות , בתקווה לפתור את בעיית הקליטה הקשה בחלק מהאזורים בעיר רה"ע: "אנו מחויבים לפתור את הבעיה, ולא ננוח ולא נשקוט עד שתהיה קליטה טובה בכל רחבי העיר, בע"ה"
י״ב במרחשון ה׳תשפ״ב
13:34
מעקב שערים
האנטנות החדשות

יוחנן צוקרמן

בשעה טובה, ולאחר עבודה מאומצת מאד: אנטנה סלולרית חדשה הוקמה השבוע בביתר עילית. מדובר באנטנה השישית המוקמת בעיר, והיא עתידה לתת מענה לחלק מבעיית הקליטה הקשה שאיתה מתמודדים תושבי העיר.

מזה כשנתיים עמל מנכ”ל העירייה בני שוורץ בהוראת רה”ע מאיר רובינשטיין על מציאת פתרונות ייעודיים לבעיית הקליטה בעיר. הבעיה המרכזית איתה התמודדו בעירייה היא היעדר המימון להקמת האנטנות, זאת בשל העובדה שמי שאמור להקים את האנטנות הן חברות הסלולר, אך אלו טוענות כי הן נמצאות בגרעונות תקציביים, מה שלא מאפשר להם להוציא סכומי עתק על הקמת אנטנות.

רה”ע החליט כי לפנים משורת הדין וע”מ לפתור את הבעיה הבלתי נסבלת, העירייה תוותר על דמי השכירות של האתר בו ניצבות האנטנות – גם באתרים שכבר קיימים בעיר – ומדובר בסכומי עתק שייגרעו מקופת העירייה – כל זאת בכדי שהחברות יעשו כל שביכולתם כדי להוציא לפועל את בניית האנטנות.

כחלק מהמאמצים הרבים שהתקיימו בשנתיים האחרונות, בשבוע שעבר התקיימה פגישה בה השתתפו כלל נציגי חברות הסלולר, רה”ע ומנכ”ל העירייה. בפגישה זו הוגדרו היעדים להקמת אנטנות חדשות בקרוב, כאשר רה”ע מאיץ בנציגי החברות לפעול במלוא הרצינות כדי שהאנטנות יוקמו בהקדם האפשרי. “כל יום נוסף שהקמת האנטנות מתעכבת, הוא עוול נוראי לאלפי תושבים”, ציין רה”ע.

כאמור, השבוע הוקמה האנטנה החדשה, בין גבעה א׳ לב׳, והיא תתן מענה לבעיית הקליטה בשולי גבעה א׳ וב׳. כבר בימים הקרובים צפויים התושבים המתגוררים בשולי גבעה א’ וגבעה ב’, לחוש שיפור משמעותי בקליטה הסלולארית.

בעירייה מציינים כי מדובר בפריצת דרך, כאשר במשך חודשים ארוכים התנהלו מגעים ממושכים מול נציגי חברות הסלולר ומול הרגולטור – משרד התקשורת. הצפי הוא שבחודשים הקרובים יוקמו אנטנות נוספות, ובעירייה מבטיחים כי לא ירפו מהעניין עד שתיפתר הבעיה באופן מוחלט.

רה״ע: ״האנטנה החדשה תתן פתרון חלקי, לקראת פתרון כולל לבעיית הקליטה בעיר. האנטנה הזו, חמישית במספר שמוקמת בעיר, ועוד היד נטויה. אנו מחויביים לפתור את הבעיה, ולא ננוח ולא נשקוט עד שתהיה קליטה טובה בכל רחבי העיר, בע”ה”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות