/
/
20 אלף בלונים, עשרות עסקים, ושבוע מכירות ענק: ‘ביתר דייס’ מגיע לישורת האחרונה – וההתעניינות בשיאה

20 אלף בלונים, עשרות עסקים, ושבוע מכירות ענק: ‘ביתר דייס’ מגיע לישורת האחרונה – וההתעניינות בשיאה

ז׳ במרחשון ה׳תש״פ
03:15
ביתר DAYS

שישה ימי מכירות

שמעון מרגליות

לאחר חודש של הכנות קדחתניות בקרב הקהילייה העסקית בביתר עילית: ‘ביתר דייס’, שבוע המכירות המדובר שמעורר עניין רב בעיר ומחוצה לה – יוצא לדרך. עשרות רבות של עסקים כבר הצטרפו, והציבור צפוי להצביע ברגליים ולגדוש בהמוניו את העסקים המשתתפים ב’ביתר דייס’.

מדובר במיזם חדשני מסוגו בערים החרדיות, אשר לשם קידומו חברו יחדיו בעלי העסקים בעיר, המאוגדים על ידי ‘פורום בעלי העסקים’, לצד העירייה וגורמים נוספים. העירייה פורסת חסות פרסומית ושיווקית על אירועי שבוע המכירות, כאשר מחלקת  שפ”ע בראשות ר’ יוסי יונה תקשט את העיר במאות דגלים צבעונים, תתלה שלטים ענקיים במרכזי הקניות, ותיצור אווירה של חגיגת מכירות עירונית. בעלי העסקים יקבלו ערכת מיתוג לקישוט העסק המשתתף בשבוע המכירות. כמו כן, הוזמנו עשרים אלף בלונים אשר יקשטו את העסקים המשתתפים במבצע.

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, כל עסק בביתר עילית יכול להצטרף לפעילות במסגרת ‘ביתר דייס’. כל שנדרש הוא להוזיל מחירים באופן משמעותי, ולקבל את ערכת המיתוג. דפוס ‘חוצות’ הפועל בעיר ומעמיד שירותי שילוט ודפוס לגופים הגדולים והנחשבים במשק הישראלי – הפיק מדבקות מיוחדות המחולקות חינם לבעלי העסקים אשר ייצרו קשר במספר הטלפון: 02-5909669.

אורחים מחוץ לעיר

ב’פורום בעלי העסקים בביתר’, העומד מאחורי היוזמה, הסבירו השבוע את הרעיון מאחורי הפרויקט המרעיש ומעורר העניין: “הרעיון הוא להוביל הוזלת מחירים משמעותית באמצעות מבצעים שדוגמתם אין בשום הזדמנות אחרת, מבצעים שלא יחזרו עד לשנה הבאה. זה מגיע לתושבים, ולמען האמת – ההתעניינות האדירה סוחפת רבים גם מחוץ לביתר עילית, המתכוונים להגיע ולרכוש מוצרים מהעסקים המשתתפים ב’ביתר דייס’. 

ואכן, מבירור קצר עם בעלי העסקים נראה שהם מכינים עבורכם מבצעים שלא ידעה ביתר מיום היווסדה. המגוון הולך להיות עצום: חלק מהעסקים יערכו מבצעים מיוחדים בכל הימים, חלק יעשו בימים מסוימים וחלק בשעות מסוימות, זה הזמן להיות ב’היכון’ ולהתעדכן בכל העת, במטרה ליהנות מהמחירים המיוחדים.

יצוין, כי אין צורך ב’כרטיס תושב’ על מנת להשתתף בימי ה’ביתר דייס’. שבוע המכירות פתוח לכל דיכפין. אם יש לכם מכרים מחוץ לעיר המעוניינים לבוא ולערוך כאן את קניותיהם במחירים חסרי תקדים – זה הזמן לעדכנם, על מנת שגם הם יוכלו להנות מהמחירים המיוחדים.

בראש חוצות

יצוין, כי זהו הפרויקט השלישי שעיריית ביתר עילית מקדמת עבור בעלי העסקים השנה. המיזם הראשון הוא ‘ועידת העסקים’, בהמשך הוכרז על פתיחת ‘הגמ”ח לעסקים’ בהובלת ראש העיר – מיזם חסד מבורך אשר מפירותיו נהנו כבר עשרות בעלי עסקים בהיקפים של מאות אלפי שקלים, וכעת מגיע המיזם השלישי – בלקיחתו של פרויקט ה’ביתר דייס’ צעד קדימה.

ב’פורום העסקים בביתר’ מודים במיוחד למי שנוטלים חלק להצלחת היוזמה: לר’ מנדי אייזן על המיתוג הנפלא, לדפוס ‘חוצות’ על ההירתמות ועל המדבקות המחולקים חינם לכל בעל עסק המשתתף בפרויקט, בנוסף למבצעים המיוחדים שמובילים ב’חוצות’ במיוחד עבור בעלי העסקים מביתר, וכן לר’ גבי הורן על היח”צ והדוברות.

בעלי עסקים אשר רוצים להצטרף לחוברת הפרסום המיוחדת שיוצאת לאור לקראת ה’ביתר דייס’ במחיר אטרקטיבי ומסובסד – מוזמנים להתקשר למספר 02-6424118 או לשלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת – s5804400@gmail.com.

נתראה, אי”ה, בביתר דייס!

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות