/
/
תחקיר הקליטה הגדול של ‘שערים’ יוצא לדרך | המידע הטכנולוגי והבקשה לתושבים לסייע במידע

תחקיר הקליטה הגדול של ‘שערים’ יוצא לדרך | המידע הטכנולוגי והבקשה לתושבים לסייע במידע

אחרי חודשים של הבטחות ובשורות מצד משרד התקשורת וחברות הסלולר - תושבי ביתר לא זוכים עדיין לקליטה סלולרית נאותה > 'שערים' החליטה להרים את הכפפה ולצאת לתחקיר מקיף: כך תתרמו מידע שיסייע למאבק לשיפור הקליטה הסלולרית בעיר >>> #שירות לציבור#
ח׳ במרחשון ה׳תשפ״א
01:32
מעקב שערים

המלצות נוספות

בגבעה ב' מתארגנים לשירות פרטי של 'שבת גוי' לרווחת התושבים

ביתר מתחברת

שמעון כהן

אחרי הרעש והצלצולים בעניין האנטנות שהוצבו בעיר – תושבי העיר מתקשים להבין מדוע עדיין הקליטה הסלולרית בעיר גרועה באופן בלתי נסבל. כמי שמלווים את המאבק הזה מראשיתו – ‘שערים’ החליט לצאת בשבועות הקרובים למחקר מקיף שינסה להבין את הסיבות לקשיי הקליטה לאחר שגם האנטנות שהוצבו עדיין לא פתרו את הבעיה.

כמו כן, בשבועות הקרובים נְמַפֶּה את האזורים השונים, כדי להציג היכן יש תקלות, היכן אין בכלל קליטה, ואיזה חברה מומלצת בכל אזור.

כבר השבוע התחלנו לחקור את הנושא, ויצאנו לבדיקה מקיפה, במטרה להציג בפניכם את כל המידע ולבנות בעז”ה מפה מפורטת, שתעזור לכם, הקוראים, לדעת בשירותיה של איזו חברה כדאי לכם להשתמש בהתאם לאזור מגוריכם.

רוב המידע כבר נצבר במערכת, אולם חלק חשוב מהשגת תמונה מלאה כרוך במידע שיגיע מהתושבים, שיחלקו עימנו את ההתנסות האישית. מהסיבה הזו, חשוב לנו שתשלחו לנו מידע מפורט כדלהלן: איזה מכשיר יש לכם, באיזו חברה אתם נמצאים, באיזה רחוב אתם מתגוררים, ובאיזה מספר ברחוב.

יש ברשותנו כבר כ-300 תשובות של תושבים שהשגנו באמצעים שונים. כדי להגדיל את המחקר ולהביא כמה שיותר תשובות עדכניות – חשוב לנו מאד שיתוף הפעולה שלכם. בנוסף לחסד הגדול שאתם עושים במאמץ הקטן – כדי שכל אחד יידע איזה מכשיר מומלץ לקנות ובאיזו חברה להשתמש – אתם גם עוזרים למאמץ העירוני לשיפור הקליטה בעיר.

בטרם תשלחו את תשובתכם למערכת – יש לשים לב לכמה נקודות: הטלפונים עובדים על כמה סוגי טכנולוגיות. הטלפונים הכשרים מהדגמים הישנים מתבססים על טכנולוגיות ישנות, כאשר האנטנות החדשות לא תומכות בהן, בניגוד לטלפונים כשרים מדגמים חדשים – שמתבססים על טכנולוגיה חדישה של G3. לכן חשוב שתבינו לפני שאתם קונים מכשיר – על איזו טכנולוגיה מתבסס המכשיר שברשותכם.

כדי להבין טוב יותר את הטכנולוגיה הסלולרית, נסביר שההתפתחות הסלולרית מזוהה לפי ‘דורות’: דור 2 – הדגמים הוותיקים – נקרא ‘G2’. הדור המתקדם יותר, דור 3 – נקרא ‘G3’. החדישים יותר מבוססים על טכנולוגיית ‘G4’, ולאחרונה נכנס לשוק העולמי דגם שמבוסס על טכנולוגיית G5, כאשר בהמשך יפותחו מן הסתם טלפונים כשרים שיתבססו על הטכנולוגיה הזו (אגב: טכנולוגיית G5 עומדת בחודשים האחרונים בעין הסערה, כאשר קבוצות שונות בעולם מריצות קונספירציות לפיהן מדובר בשבבים אלקטרוניים שנועדו לעקוב אחר אזרחי העולם, טענות שהופרכו בידי כל הגורמים המוסמכים בעולם).

לפי מידע ראשוני שאספנו בעיר – הטלפונים שמבוססים על טכנולוגיית G2 ייתקלו בכמות גבוהה יותר של תקלות וחוסר קליטה. לכן, אם יש לכם מכשיר שעובד על G2 – נסו לשדרג זאת לטלפון כשר מטכנולוגיית G3.

כאמור, מערכת ‘שערים’ תודה לכל קורא שישלח לנו מידע מהימן על איכות הקליטה באזור מגוריו. את טכנולוגיית המכשיר אפשר לקרוא במד הקליטה, שם נרשם בדרך כלל על איזה תדר אתם מחוברים.

כמו כן, מי שיש ברשותו ידע וקצת ניסיון בתחום ויש לו המלצות לשיפור הקליטה – נשמח שישלח לנו גם מעצותיו ורעיונותיו. את המידע יש לשלוח לכתובת המייל של המערכת עד ליום רביעי בצהרים. הכתובת היא:W5804400@gmail.com . כמו כן, ניתן לשלוח לפקס המערכת, שמספרו: 02-5909534.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות