/
/
שחרור חסמים: שנתיים אחרי שהאתר נתקע – הטרקטורים יחזרו לפרויקט הבנייה ברחוב הרב צדקה

שחרור חסמים: שנתיים אחרי שהאתר נתקע – הטרקטורים יחזרו לפרויקט הבנייה ברחוב הרב צדקה

בשורה לרוכשי הדירות בפרויקט של חברת 'עופר אהרן' ברחוב הרב צדקה בעיר: אחרי כשנתיים עיכוב בהתקדמות הבנייה של 70 יחידות הדיור המתוכננות בפרויקט - הבנייה תחודש.
כ״ד באב ה׳תשפ״א
23:35

עוד אבנך ונבנית אחרי שנתיים של עיכוב – רוכשי הדירות בפרויקט ע. אהרן ברחוב הרב צדקה בגבעה א’, שמחו להתבשר על חידוש הבנייה. סיבת העיכוב: קו מקורות שהתגלה מתחת לשטח הפרויקט >>> מתווך הנדל”ן מ’בית בביתר’: “העיכוב השפיע על שוק הנדל”ן בעיר, והפתרון הוא בשורה לא רק לרוכשים בפרויקט הספציפי

@שמעון כהן

בשורה לרוכשי הדירות בפרויקט של חברת ‘עופר אהרן’ ברחוב הרב צדקה בעיר: אחרי כשנתיים עיכוב בהתקדמות הבנייה של 70 יחידות הדיור המתוכננות בפרויקט – הבנייה תחודש.

מדובר בפרויקט שייבנה במסגרת ‘מחיר למשתכן’, כאשר 70 הרוכשים שזכו בהגרלה נושאים את עיניהם ליום שבו תתקדם הבנייה והם יוכלו להיכנס סוף סוף לדירה שרכשו. הסיבה לעיכוב הבנייה נובע מכך שבמתחם הפרויקט, שממוקם בגבעה א’ בעיר – התגלה קו מקורות תת קרקעי, דבר שמנע את בניית כלל יחידות הדיור. לאחר משא ומתן ארוך ומייגע שנערך בין הגורמים השונים, סוכם כי החברה תפוצה בסכום של קרוב ל-4 מליון שקל והבניה תחודש.

איש הנדל”ן הביתרי פיני הומינר מחברת התיווך ‘בית בביתר’, אומר ל’שערים’: “מדובר בבשורה של ממש. הרוכשים הינם זכאי משרד השיכון שכבר ראו את חלומם קרוב למימוש, ואז צצה הבעיה הזו. הניסיונות לפתור את הבעיה נתקלו בכל המכשולים הבירוקרטיים האפשריים, דבר שגרם צער ועוגמת נפש לדיירים, אשר נאלצו להאריך את המגורים בשכירות מעבר למתוכנן”.

עוד אומר הומינר, כי “העיכוב המשמעותי בבניית הפרויקט, השפיע במידה מסוימת על שוק הנדל”ן הכללי בעיר, שמתנהל בהתאם ל’חוק כלים שלובים’, כאשר מחסור גורר מחסור והשוק כולו מרגיש את התנודות. פתרון הבעיה הזו היא בשורה, בתקווה שבעתיד הקרוב יופשרו עוד ועוד קרקעות לבנייה בעירנו”.

“אני מחכה כבר לברך ברכת ‘שהחיינו’ ביום שאכנס לדירה”, סיכם זאת א’, אחד הרוכשים, כשנודע לו שהמכשול הוסר וכי הדירה שרכש עומדת להיבנות סוף סוף.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות