/
/
ראשי בד”ץ ‘מסורת השמיטה’ הרב לנדא והרב רוזנבלט קיימו ישיבת כשרות מיוחדת עם רבני ביתר

ראשי בד”ץ ‘מסורת השמיטה’ הרב לנדא והרב רוזנבלט קיימו ישיבת כשרות מיוחדת עם רבני ביתר

ראשי בד"ץ "מסורת השמיטה", הגאון רבי חיים יצחק אייזיק לנדא והגאון רבי שבח צבי רוזנבלט, ערכו ביום חמישי האחרון ישיבה מיוחדת במעונו של המרא דאתרא הגר"ח וייס שליט"א, לדין באתגרי שנת השמיטה ואספקת תוצרת חקלאית בשיא ההידור לתושבי העיר
י״א במרחשון ה׳תשפ״ב
15:25

ראשי בד”ץ “מסורת השמיטה”, הגאון רבי חיים יצחק אייזיק לנדא והגאון רבי שבח צבי רוזנבלט, ערכו ביום חמישי האחרון ישיבה מיוחדת במעונו של המרא דאתרא הגר”ח וייס שליט”א, לדין באתגרי שנת השמיטה ואספקת תוצרת חקלאית בשיא ההידור לתושבי העיר ^ בישיבה השתתפו הגאונים הגר”י מועלם, הגר”י ברזובסקי והגר”א שטיגליץ ^ בתום הדיון פנו הרבנים לעריכת סיור שטח במרכול רמי לוי המשווק תוצרת חקלאית ככל ההידורים והחומרות של בד”ץ “מסורת השמיטה”

*

מערכת הכשרות המהודרת מיסודם של גדולי וצדיקי הדור שליט”א, משגיחה ועוקבת אחרי התוצרת החקלאית המופצת במרכולים בכל רחבי הארץ, שרבבות נוטרי כשרות המהדרין על קלה בכחמורה מקפידים להעלות על שולחנם בשנת השמיטה.

במהלך השבוע שעבר, עלו רבני העיר בני ברק, הגאון רבי חיים יצחק אייזיק לנדא שליט”א והגאון רבי שבח צבי רוזנבלט שליט”א – ראשי בד”ץ מסורת השמיטה – לביתר עילית, וערכו ישיבת כשרות ארוכה ומעמיקה במעונו של המרא דאתרא הגר”ח וייס שליט”א.

באסיפת הכשרות, בה השתתפו גם הגאון רבי יצחק מועלם ראב”ד ביתר עילית, מראשי מערכת הכשרות בביתר, הגאון רבי ישראל ברזובסקי רב שכונת הגפן וחבר בד”ץ אגודת ישראל, הגאון רבי אברהם שטיגליץ חבר בי”ד ביתר עילית, רב ואב”ד דחסידי צאנז בביתר עילית, הוזמנו גם צוותי ההשגחה האזוריים של כשרות מסורת השמיטה, לצורך מעקב מקרוב על כלל החומרות וההנהגות הדקדקניות שתוקנו למען הבטחת כשרותה המהודרת של התוצרת החקלאית המשווקת.

הישיבה נערכה על רקע הצטרפות העיר ביתר לכשרות המהודרת “מסורת השמיטה” וקריאת הקודש של גדולי וצדיקי הדור, כמו גם של עשרות רבני העיר המנווטים את ענייני ההלכה בעיר, להדר ולצרוך את היבול החקלאי שבהשגחת “מסורת השמיטה”, המבטיח את הידורה המופלג של התוצרת ומגן על הצרכנים היראים והמדקדקים, מפני כל חשש קל של חדירת סחורה לא ראויה ח”ו.

במהלך הישיבה רבני העיר הביעו את התפעלותם העמוקה מעוצמתה ודקדוקה חסרת הפשרות של כשרות “מסורת השמיטה”, באופן שאין לו אח ורע בעולם הכשרות, כמו גם על המאמצים העילאיים לספק ליראי ה’ תוצרת מהודרת במחירים השווים לכל נפש.

בישיבה ביקשו הרבנים לשמוע מהמשגיחים על עבודתם השוטפת ועל המאמצים שהם נוקטים על מנת לוודא כי כלל ההנחיות מיושמות בשטח. הרבנים התרשמו ממסירותם העצומה ורצינותם של חברי צוות הפיקוח שתיארו מקרוב את העבודה השוטפת לאורך כל ימות השבוע, תוך פיקוח מלא וקפדני ומעקב חסר פשרות אחר מקורות האספקה, לאור ההוראות המחמירות של ועדת השמיטה דבני ברק.

לאחר הישיבה ביקשו הרבנים לערוך סיור במרכול רמי לוי הסמוך כדי לעמוד מקרוב על קיום כלל דרישת הכשרות. הקונים הרבים שהיו במקום התרגשו נוכח הופעתם המפתיעה של קברניטי עולם הכשרות, והגיעו להודות באופן אישי לרבנים על הכשרות המהודרת שהעניקו למרכול הגדול והמרכזי בביתר עילית. הרבנים שליט”א ציינו, שמדובר בזכות עצומה וקידוש שם שמיים, כאשר תושבי העיר מפגינים את רצונם בכשרות מהודרת על דעת כל רבנן קמאי, על מנת להדר בכשרות המזון העולה על שולחנם.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות