/
/
קופת חולים מאוחדת השלימה את הליך החיסונים הראשון כנגד הקורונה לאוכלוסיות בסיכון בבית”ר עילית

קופת חולים מאוחדת השלימה את הליך החיסונים הראשון כנגד הקורונה לאוכלוסיות בסיכון בבית”ר עילית

י״ט בטבת ה׳תשפ״א
20:37

בס”ד

קופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים השלימה במהלך השבוע הנוכחי את הליך החיסון הראשון כנגד נגיף הקורונה למבוטחי הקופה, הנמנים על אוכלוסיות בסיכון על פי הגדרות משרד הבריאות, בבית”ר עילית. מאוחדת, שהינה הקופה הגדולה בבית”ר עילית, פתחה לאחרונה מתחם חיסונים מושקע בעיר לטובת הליך החיסונים הראשון שהושלם לבנתיים , במרפאת התמרים של מאוחדת הממוקמת ברחוב ישמח ישראל 1 . מתחם החיסונים יחזור לפעילות בשבועות הקרובים לצורך השלמת הליך החיסון השני לאוכלוסיות בסיכון.  אירוע החניכה של מתחם החיסונים של מאוחדת בבית”ר עילית, התקיים בנוכחות ראש העיר מאיר רובינשטיין, מנהל המגזר החרדי של מאוחדת משה ברים, מנהל השיווק של הקופה במחוז ירושלים יהודה לוי ,מנהלת המרחב של מאוחדת בבית”ר עילית ובבית שמש רבקי בר-עזר, אחראי קהילות ומגזרים במאוחדת מחוז ירושלים דודי שוורץ ומנהלי קשרי הקהילה בבית”ר עילית מוטי ברנשטיין ודוד כהן. 

קופת חולים מאוחדת מונה כ-520 אלף מבוטחים בירושלים והסביבה ומהוה את המחוז הגדול ביותר של הקופה בארץ. לקופה פריסה של כ-300 נקודות שירות וכ-1100 רופאים ורופאות ומאות אנשי מקצועות הבריאות במחוז ירושלים.

יהודה לוי , מנהל השיווק המחוזי של מאוחדת , מחוז ירושלים :” קופת חולים מאוחדת ממשיכה להוביל את שירותי הרפואה בקהילה במחוז ירושלים ככל ובעיר בית”ר עילית בפרט. אנו שמחים ומברכים על השלמת הליך החיסון הראשון כנגד הקורונה לאוכלוסיות בסיכון שהינם מבוטחי מאוחדת בבית”ר עילית. החיסונים כנגד הקורונה, מהווים צעד משמעותי והכרחי במלחמה כנגד הנגיף ועם שיתוף הפעולה המלא בין הצוותים הרפואיים לתושבים, נוכל לצאת לדרך חדשה אופטימית ובריאה יותר כבר בחודשים הקרובים”.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות