יום שלישי, י״ז בתמוז ה׳תשפ״ד

נפתח מטה שם טוב – לראשות העיר

במעמד אישי ציבור נפתח המטה המרכזי של ש”ס, שירכז את הפעילות. המטה מאויש בפעילים נמרצים. מפגש קצר עם הפעילים, גילה כי הם נחושים עם הרבה רצון וידע מקצועי, שכולו מנותב למטרה להביא שינוי לביתר. “היעד הוא להקים  מטה לכל קהילה, להבין את הצרכים של כל קהילה, ואיך הם משתלבים בחזון של חננאל שם טוב לראשות העיר”, אומרים במטה שם טוב. 

לאחר פתיתת המטה, התקיימה השבוע ישיבת עבודה ראשונה בראשות המועמד חננאל שם טוב, ובהשתתפות השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי, סגן יו”ר הכנסת ח”כ ארז מלול וח”כ אברהם בצלאל. ישיבת העבודה התקיימה בהשתתפות השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי, סגן יו”ר הכנסת ח”כ ארז מלול וח”כ אברהם בצלאל, יחד עם יו”ר ש”ס סגן ומ”מ ר”ע יהודה עוביידי, חברי מועצת העיר מטעם סיעת ש”ס, ראשי הקהילות, ופעילים. 

במהלך ישיבת העבודה חולקו המשימות ותוכניות העבודה המקצועיות, מהיום ועד לבחירות. כולל תוכנית מיוחדת לישורת האחרונה ותוכנית יום הבחירות. הצוותים קיבלו את המשימות ויצאו לדרך עם המשימה להביא את השינוי לביתר ולהביא את הניצחון. 

הפעילים דיברו על המומנטום שנוצר בעיר, לאחר חידוש הקמפיין. “התחושה ברחוב שהציבור רוצה שינוי, בכל מקום שאתה עובר כולם מדברים על שינוי. אנחנו מרגישים שהניצחון בהישג יד”, אמרו הפעילים.

השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי אמר: “המערכה בעיצומה. השינוי מגיע לביתר זה לא רק סיסמה- זאת מציאות שהולכת להתרחש בעוד 22 ימים. חננאל שם טוב מועמד בן תורה שזוכה לתמיכתם של גדולי ישראל ויפתיע במערכה. צפויים עוד הפתעות רבות מקהילות וחוגים”.

סגן יו”ר הכנסת ח”כ ארז מלול, שיתף את הנוכחים בפעילות שכבר התחיל בה בביתר: “התחלתי כבר במפגשים וחוגי בית בביתר לחרדים שעובדים למחייתם,  לאקדמאים ועורכי דין מכל העדות והחוגים שרוצים את השינוי בביתר. שיצאנו לדרך באלעד ובבית שמש, צחקו עלינו. כיום המועמדים זוכים לתמיכה רחבה מכל הקשת והולכים לנצח, כעת היעד הבא- ניצחון מוחץ בביתר עילית”.

ח”כ אברהם בצלאל: “ביתר זקוקה לשינוי, באנו לפה כדי לקיים ישיבת עבודה ראשונה עם הפעילים וראינו פעילים עם ברק בעיניים ועם רצון גדול לחולל שינוי. אני מאמין כי חננאל שם טוב, הוא האיש שיחזיר לביתר את שמה הטוב הראוי לה”. 

המועמד חננאל שם טוב, סיפר לנוכחים על הפגישה שקיים עם חבר מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה הרב אברהם סאלים שליט”א, שאמר לו כי הוא מחויב באופן מלא למען המטרה החשובה של שינוי בעיר ביתר והרמת קרן התורה בעיר.

עם סיום ישיבת העבודה הראשונה, התחילו הפעילים במטה לעבוד על כלל המשימות, עם הרבה מאוד אנרגיה חיובית באוויר, ותחושה שבעבודה קשה, הניצחון ממש מעבר לפינה והשינוי והמהפכה בביתר קרובים מתמיד. 

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

רוצה לפרסם תוכן באתר?

מלא את הטופס בצורה קלה ומהירה ואנו נפרסם עבורך!

צ׳אט עדכונים וחדשות

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00