/
/
נס פורים: ילד מביתר נפגע מיידויי אבנים בכביש עוקף חוסאן

נס פורים: ילד מביתר נפגע מיידויי אבנים בכביש עוקף חוסאן

בחסדי שמים מדובר בפציעה קלה בלבד. תושייתו של נהג הרכב מנעה בס"ד אסון כבד יותר. חובשי איחוד הצלה- ביתר טיפלו בילד. גל התפרעויות בכל רחבי יהודה ושומרון
י״ט באדר ה׳תשע״ג
11:58

המלצות נוספות

בחסדי שמים מדובר בפציעה קלה בלבד. תושייתו של נהג הרכב מנעה בס”ד אסון כבד יותר. חובשי איחוד הצלה- ביתר טיפלו בילד. גל התפרעויות בכל רחבי יהודה ושומרון

נס בעיצומו של חג הפורים: רכב משפחתי ובו הורים וילדם בן ה- 5  שחזרו משמחת חג פורים בירושלים נקלעו למארב מסוכן כאשר שצעירים ערבים רוגמים את מכוניתם באבנים וגורמים נזק כבד לשמשות ולשלדת הרכב. הילד נפגע בראשו כבר ברגעים ראשונים, אך האב לא נרתע והמשיך בנסיעה מהירה עד למחסום הכניסה לעיר, תוך כדי שיחה עם כוחות ההצלה והביטחון שהוזעקו למקום. חובשים מתנדבים של ‘איחוד הצלה-ביתר’ שהוזנקו במהירות למחסום הכניסה לעיר העניקו לילד שנפגע  טיפול רפואי ראשוני, ולאחר פונה לבית החולים הדסה עין כרם שם טופל ועבר בדיקות מקיפות שהעלו כי הילד שרד בחסדי שמים את הפגיעה ולאחר שוחרר מבית החולים.

חיים הר זהב חובש ‘איחוד הצלה-ביתר” שהגיע ראשון לזירה מספר: “מדובר בילד תושב ביתר עילית שנפגע בראשו לאחר שנזרקו אבנים לעבר רכב הוריו במורד הכביש עוקף חוסאן, מול המסגד. הילד הגיע ברכב למחסום ביתר, שם הוענק לו טיפול רפואי ראשוני, למרבה הנס הוא נפגע קל בלבד”.

האירוע החמור מהווה את אחד מרגע השיא של הפרות הסדר ויידויי אבנים בכביש שנמשכו כל אותו היום באזור גוש עציון ובכל רחבי יהודה ושומרון. כוחות הביטחון תגברו את נוכחותם בכל מוקדי העימותים, בניסיון להרתיע את הפורעים הפלסטינים, היוזמים לאחרונה מהומות ופרובוקציות כדי להבעיר את השטח באמתלות שונות, בין היתר עקב מותו של אחד האסירים הפלסטינים מהתקף לב.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות