/
/
נס: ילדה שנפלה מגובה 3 קומות נפצעה קל בלבד

נס: ילדה שנפלה מגובה 3 קומות נפצעה קל בלבד

האירוע התרחש במוצ"ש האחרונה ברח' קדושת לוי בגבעה ב'. הילדה נפלה בחדר מדרגות, מגובה שלוש קומות • למרבה המזל, בלם מעקה המדרגות את הנפילה, והילדה נפצעה קלות בלבד
ח׳ בסיון ה׳תשע״ג
19:15

המלצות נוספות

האירוע התרחש במוצ”ש האחרונה ברח’ קדושת לוי בגבעה ב’. הילדה נפלה בחדר מדרגות, מגובה שלוש קומות • למרבה המזל, בלם מעקה המדרגות את הנפילה, והילדה נפצעה קלות בלבד

נס ארע במוצ”ש האחרונה בעת שילדה שטיפסה על המעקה בקומה השלישית מעדה ונפלה לפיר של חדר המדרגות בגובה שלוש קומות, גובה שהוא ללא ספק גובל בסכנת חיים של ממש.

אלא שלמרבה הנס בדרך נפילתה נתקעה הילדה במעקות של הקומות השונות, כתוצאה מכך נבלמה עוצמת הנפילה, כך שבחסדי שמים לא נגרם נזק משמעותי ולא ארעה פגיעה קשה יותר לילדה. כונני איחוד הצלה –ביתר שהוזעקו למקום העניקו לילדה טיפול ראשוני ופינו אותה בניידת טיפול נמרץ לביה”ח הדסה עין כרם, שם עברה בדיקות מקיפות בכדי לוודא שאכן לא הייתה פגיעה מערכתית משמעותית ולאחר היא שוחררה לביתה. מדוברות איחוד הצלה- ביתר נמסר:”למוקד איחוד הצלה נמסר על ילדה שנפלה מגובה שלוש קומות למרבה החסד הילדה נפגעה קלות בלבד כשנפלה לפיר המדרגות וכי היא נבלמה ע”י המעקה, מה שמנע פגיעה קשה יותר.”

עדי ראיה ושכנים שנכחו במקום אמרו לשערים: “יש להשגיח על הילדים בשבע עיניים ולא לתת להם להשתובב בצורה מסוכנת בחדר המדרגות, וקל וחומר שלא לסמוך על שיקול דעתם ועל היציבות שלהם כשהם משחקים עם המעקה, וכך נמנע ממקרים נוספים ומאסונות חלילה.”

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות