/
/
נס גדול בגבעה א’: הדירה נשרפה כליל, הדיירים הצליחו להימלט

נס גדול בגבעה א’: הדירה נשרפה כליל, הדיירים הצליחו להימלט

בחסדי שמים - משפחה ניצלה משריפת ענק שכילתה את ביתם בקומה העליונה של בניין מגורים ברחוב הדף היומי בעיר קרן מיוחדת הוקמה לשם סיוע עבור המשפחה שנותרה בעירום ובחוסר כל
י״ט בטבת ה׳תשפ״א
23:26

בתוך כבשן האש

@שמעון כהן

במשך שעה ארוכה פעלו כוחות הכיבוי וההצלה לכיבויה של שריפת ענק שהשתוללה בבית מגורים שהשתוללה בקומה העליונה של בניין מגורים ברחוב הדף היומי בעיר. האירוע התרחש ביום חמישי האחרון, בשעות אחר הצהריים.

היה זה מחזה מבעית, לראות את לשונות האש שעולות מן הדירה, כאשר בדקות הראשונות שרר חוסר ודאות לגבי האפשרות שמישהו ח”ו שוהה בדירה. עד שהתברר כי בחסדי שמים וברחמיו הגלויים של הקב”ה – כל בני המשפחה הצליחו להתפנות מהדירה בשלום.

כמו כן, כלל הדיירים בבניין פונו ממבנה המגורים והאירוע הסתיים ב”ה ללא נפגעים. 

נסיבות האירוע והסיבה לפריצתה של הדליקה עדיין נבדקות. מכבאות והצלה מחוז יו”ש נמסר ביחס לאירוע, כי “לוחמי אש בסיוע מתנדבים מתחנה אזורית יהודה, פעלו בשריפה בדירה ברחוב הדף היומי בעיר ביתר עילית.

“בשעה 15:58 התקבל דיווח על שריפה בדירה ברחוב הדף היומי בעיר”, סיפר רב רשף תמיר ארז, מפקד תחנה אזורית יהודה, “לוחמי האש שהגיעו לזירה זיהו בניין בן ארבע קומות, כאשר עשן רב יוצא מחלונות הדירה בקומה העליונה”.

לדבריו, “לוחמי האש חדרו לדירה והחלו בביצוע פעולות סריקה אחר לכודים ושחרור חום ועשן. בתוך הדירה זיהו לוחמי האש את מוקד הבעירה בחדר הממ”ד, ופעלו לכיבוי המוקד. למרבה הנס, שריפה זו נסתיימה ללא נפגעים”.

ל’שערים’ נודע, כי המשפחה – אחת המוכרות בגבעה א’ – נותרה עירום ועריה, ללא כל משענת כלכלית, כאשר הבית נשרף וצריך לשקם הכל מההתחלה. לבקשת רבני העיר, נפתחה ב’קופת ביתר’ קרן מיוחדת לסיוע למשפחה להשתקם ולחזור לחיים, לרכוש לילדים ביגוד והנעלה ולהחזיר את מצב הבית לקדמותו. תושבים הרוצים לזכות במצווה הגדולה יכולים ניתן לחייג למספר 1900-22-22-44 ולתרום ל’קרן שיקום מהלהבות, מספר 3628.

ובזכות זה לא יישמע שוד ושבר בגבולכם ותמיד נזכה לאור ושמחה.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות