/
/
ממשיכים במהפכת התחבורה: 7 עמדות טעינה נוספות הותקנו ברחבי העיר

ממשיכים במהפכת התחבורה: 7 עמדות טעינה נוספות הותקנו ברחבי העיר

בשורה למשתמשי התחבורה הציבורית הרבים בעיר: עמדות נוספות לטעינת 'רב קו' ישרתו את רבבות התושבים שנהנים מתחבורה איכותית ומהירה בעיר העמדות החדשות יתנו את המענה באזורים נוספים בעיר, כמו בגבעה ג' ובנקודות נוספות עם התקנת העמדות החדשות - כעת פעילות בעיר כ-35 עמדות טעינה
ז׳ בכסלו ה׳תשפ״א
01:24

המלצות נוספות

אט אט מתחילים לקלוט את הבעיה

בדיון בפני מורנו המרא דאתרא ורבני העיר שליט"א: חודדו הנהלים לשמירת גדרי השבת במוקד הביטחון

אבן הטוען

@שמעון כהן

בשורה משמחת לתושבי ביתר עילית: בימים האחרונים, הותקנו ברחבי העיר כ- 7 עמדות טעינה אוטומטיות לכרטיסי ‘רב-קו’. אלו הוצבו באזורים בהם לא היו עד עתה מספיק עמדות טעינה.

בפריסת העמדות החדשות ניתן דגש מיוחד לאזורים שהתאכלסו בתקופה האחרונה, דוגמת גבעה ג’, רחוב הרב שך, רחוב אדמו”רי ויז’ניץ בגבעה ב’ ועוד. כך למעשה עובה מערך עמדות הטעינה באזורים בהם הייתה נוכחותם דלילה יחסית עד כה.

עמדות הטעינה החדשות, מצטרפות ל-28 העמדות הוותיקות שהותקנו בעיר זה מכבר; ובסך הכל, פועלות כיום ברחבי העיר לא פחות מ-35 עמדות טעינה, שמעניקות כיסוי גיאוגרפי מלא לכל שכונות העיר.

ראש העיר מאיר רובינשטיין, שמלווה את התהליך מתחילתו, בירך על היוזמה באומרו כי “הצורך בעמדות טעינה אוטומטיות גבר לאחרונה, בעקבות ההנחיה שלא לאפשר טעינת כרטיסי ‘רב-קו’ באוטובוס, על ידי הנהג, בשל התמודדות עם נגיף הקורונה. במגזר החרדי, כציבור שאינו נגיש לשלל האמצעים הטכנולוגיים, זו בשורה של ממש. אנו ממשיכים את מהפכת התחבורה ביתר שאת”.

עמדות הטעינה האוטומטיות הן בעלות יתרונות רבים, כאשר בין היתר הן פעילות 24 שעות ביממה, מאפשרות לטעון ‘כסף צבור’, חוזים שונים בכרטיס ה’רב-קו’, ואף מאפשרות לקבל מידע על היתרות בכרטיס.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות