/
/
מזמור שיר חנוכת הבית

מזמור שיר חנוכת הבית

במעמד רבנים, חברי עירייה ואנשי עסקים ובהשתתפות כ"ק האדמו"ר מנדבורנא שליט"א, נחנך סניף מט"ח ירוק החדש במרכז המסחרי "כיכר העיר". ומרכז "ביזנס סנטר", לשירותי מיחשוב ומשרד שנחנך במקום, שזכה לתשומת לב רבה ולברכת הרבנים שליט"א שאף היו שותפים למהלך.
כ״ח בשבט ה׳תשע״ג
13:11

המלצות נוספות

במעמד רבנים, חברי עירייה ואנשי עסקים ובהשתתפות כ”ק האדמו”ר מנדבורנא שליט”א, נחנך סניף מט”ח ירוק החדש במרכז המסחרי “כיכר העיר”. ומרכז “ביזנס סנטר”, לשירותי מיחשוב ומשרד שנחנך במקום, שזכה לתשומת לב רבה ולברכת הרבנים שליט”א שאף היו שותפים למהלך.

במעמד רבנים ובהם כ”ק האדמו”ר מנדבורנא שליט”א, פרנסי העיר וחברי עירייה בראשות רה”ע הר”ר מאיר רובינשטיין, נחנך הסניף החדש של מט”ח ירוק במרכז המסחרי “כיכר העיר” בגבעה ב’. בין המשתתפים הרבים ניתן היה לראות יזמים ואנשי עסקים רבים מהעיר שבאו להשתתף בטקס הפתיחה.

במעמד קביעת המזוזות התכבד כ”ק האדמו”ר מנדבורנה שליט”א אשר בירך את בעלי המקום שיזכה לראות ברכה בעמלו ושהסניף החדש יתפתח וישגשג כראוי.

באירוע ההשקה השתתפו גם רבים מתושבי העיר המכירים מקרוב את הפעילות הענפה של מט”ח ירוק בעיר, מזה עשר שנים. אשר למעשה מתפקדים כבנקים כמעט לכל דבר ועניין ומעניקים ללקוחות מגוון שירותים פיננסיים לרווחת התושבים. בין היתר ניתן להשיג במקום את השירותים הבאים: המרת כל סוגי המט”ח, רכישת מט”ח בכרטיס אשראי, פריטת צ’קים מהארץ ומהעולם, העברות בנקאיות מכל רחבי העולם, תשלומי חשבונות. שירות אל- תור לכל הבנקים בארץ, העברה מיידית של מזומנים בין סניפי מט”ח ירוק, המרת מזומנים לשיק, והנפקת המחאות לרכישת דירה. ועוד.

לתשומת לב רבה זכה מרכז “ביזנס סנטר” שנחנך אף הוא במקום.  כב’ הרבנים שליט”א שהעלו על נס את התועלת הרוחנית הגדולה לשלומו של הבית היהודי, כאשר איכא דרכא אחרינא ושירותי המחשוב והמשרד שמעניקים ב”ביזנס סנטר” מייתרים את הצורך להחזיק מחשב בבית היהודי, גם לצורך פרנסה. זאת בזמן שניתן לעשות במקום את כל הפעולות ההכרחיות עם מחשבים ורשת, כהלכה ומכוונים ע”י רבני העיר שליט”א, בלא צורך לחשוש לחינוכם של הילדים ובני הבית.

אחד הרבנים אף התבטא כי יש לקוות ולהתפלל להצלחת הרעיון כי על כל אברך שיעבוד דרך הביזנס סנטר נמנע מעוד בית יהודי להכניס את המחשב ותחלואותיו.

המקום נבנה ברמה הגבוהה ביותר הן מבחינה טכנולוגית, והן מהבחינה הפרקטית והעיצובית, מה שיתרום למשתמשים בו לאוירת משרד מיוחדת ויוקרתית

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות