/
/
/
מאות פיזזו בשמחת בית השואבה המרכזית חב”ד בביתר עילית

מאות פיזזו בשמחת בית השואבה המרכזית חב”ד בביתר עילית

ל׳ בתשרי ה׳תשפ״ב
15:38
שמחת חג

המלצות נוספות

מצוקת ה'שבת-גוי' שקשה להשגה ברחובות העיר בשבתות:

מאות אנ”ש חסידי חב”ד ותושבי העיר ביתר עילית רקדו ושמחו באירוע המרכזי של שמחת בית השואבה, שהתקיימה במוצאי חג הראשון של סוכות • הצלם צבי קלאר מגיש תיעוד מהשמחה

שמעון כהן

מאות אנ”ש חסידי חב”ד ותושבי העיר ביתר עילית רקדו ושמחו באירוע המרכזי של שמחת בית השואבה, שהתקיימה במוצאי החג הראשון של סוכות ברחבת הענק של ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש בעיר.

על במת ענק, הזמר החסידי ישראל ג’רופי זימר ושימח במשך שעות את הקהל, הקלידן יוסי זולדן, ותזמורת נגנים הקפיצו והרחוב כולו רקד. הרחבה הוכשרה מבעוד מועד וחולקה למתחם מסודר ומרווח עבור הנשים והילדות.

זמר הנשמה החב”די ר’ אהרון סיטבון הנעים בכמה מלהיטיו, ‘ירושלים’ ו’אחכה לו’, והקהל הריע והשתתף בשירה.

להטוטן חסידי הפעיל את ילדי צבאות ה’ וערך פעלולים על ‘אבוקות של אש’.

הרב חיים גרינברג מ’היכל מנחם’ הנחה את המעמד.

הרב שמריהו בוטמאן ערך הפעלה לילדי צבאות ה’, ובסיומה נערכה הגרלה על פרסים יקרי ערך מתנת חנות הצעצועים המובילה בביתר בבעלות ר’ בועז בק.

סוכת בית הכנסת חב”ד החדש ‘היכלו של משיח’ בראשות הגבאי ר’ שמוליק שארף הממוקמת בסמוך, אירחה עם שתיה קלה את המשתתפים בשמחה.

כיבדו בהשתתפותם רבני ומשפיעי בתי הכנסת, וחברי מועצת העיר ביתר עילית.

על ההפקה: יוסי לוין הפקות ויח”צ והמפיק ר’ שלמה ברנדוויין.

תודת המארגנים לראש העיר ביתר ר’ מאיר רובינשטיין, הרל”ש ר’ יהודה דייטש, מחלקת שפ”ע בראשות יוסי יונה, נציג חב”ד וחבר מועצת העיר ר’ משה כהנא, ומחלקת תרבות בעירייה.

תודה מיוחדת לראש ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש ביתר עילית הרה”ג מרדכי מישולבין, על אירוח השמחה ברוחב לב במגרש הישיבה לצד הלוגיסטיקה הכרוכה באירוע, ולר’ שייע סטאריק ובניו על הסיוע מכל הלב והנשמה.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות