/
/
לרגל חג הפסח: ביתר עילית יוצאת בפרויקט ניקיון מיוחד- מהפך בפח!

לרגל חג הפסח: ביתר עילית יוצאת בפרויקט ניקיון מיוחד- מהפך בפח!

עם התקרב חג הפסח, בעיריית ביתר עילית יוצאים בפרויקט ניקיון ייחודי: מהפך בפח # ילדי העיר מתבקשים להקפיד להכניס את שקיות האשפה אל הפח # בפרויקט שיתקיים במשך כשבועיים – צפויים ילדי העיר לזכות בפרסים, כאשר צוותים מיוחדים מטעם העירייה יסתובבו בעיר ויעניקו פרסים לילדים ש'ייתפסו' כשהם מניחים את שקיות האשפה בתוך הפחים # מדובר בפרויקט נוסף מבית היוצר של ביתרצ'יק שמטרתו לעודד את הניקיון בעיר
ב׳ בניסן ה׳תשפ״א
02:05

עם התקרב חג הפסח, בעיריית ביתר עילית יוצאים בפרויקט ניקיון ייחודי: מהפך בפח # ילדי העיר מתבקשים להקפיד להכניס את שקיות האשפה אל הפח # בפרויקט שיתקיים במשך כשבועיים – צפויים ילדי העיר לזכות בפרסים, כאשר צוותים מיוחדים מטעם העירייה יסתובבו בעיר ויעניקו פרסים לילדים ש’ייתפסו’ כשהם מניחים את שקיות האשפה בתוך הפחים # מדובר בפרויקט נוסף מבית היוצר של ביתרצ’יק שמטרתו לעודד את הניקיון בעיר

שומרים על ניקיון העיר: בעיריית ביתר עילית יצאו היום בפרויקט ייחודי – מהפך בפח!, במסגרתו, מתבקשים ילדי העיר להקפיד להכניס את שקיות האשפה אל הפחים. מדובר במיזם שמצטרף לשורה של יוזמות שמטרתם לעודד את השמירה על הניקיון בעיר.

כזכור, ביתר עילית זוכה מדי שנה בחמישה כוכבי יופי מטעם המועצה לישראל יפה, זה 19 שנים ברציפות. יופייה של העיר הפך לחלק בלתי נפרד משמה, ובעירייה ממשיכים לפעול כדי לשפר עוד יותר את חזות העיר.

כעת יוצאת העירייה למבצע האמור – מהפך בפח!. במסגרת הפעילות, יסתובבו בעיר נאמני ניקיון – ‘ביתרצ’יקים’ – ש’יתפסו’ ילדים שמניחים את השקיות בתוך פחי האשפה. ילד ש’ייתפס’ כשהוא מבצע את המשימה בשלמות – יזכה בספר קומיקס יוקרתי.

כמו כן, ילדי העיר התבקשו להתקשר למוקד העירוני, שם יוכלו לדווח שהניחו שקית בתוך פח האשפה. כל הילדים שיירשמו, ישתתפו מדי יום בהגרלה כאשר בסיומה יזכו עשרה משפחות במגש פיצה שיגיע ישירות לבתיהם.

בסיומו של המבצע – בעוד כשבועיים ימים – תערך הגרלת ענק על זוגות אופניים חדשים וקסדות, שיחולקו למשתתפים במבצע.

בעירייה אומרים שמדובר בפרויקט שיסחוף את העיר בשבועיים הקרובים ומטרתו לעורר את המודעות לשים את שקיות האשפה בתוך הפחים. “ההשקעה בשנים האחרונות בפחי האשפה היא אדירה. התקנו עשרות רבות של פחים טמונים, לרווחת התושבים.

“המטרה שלנו שלא תישאר שקית אחת מחץ לפח. צוותי העירייה פועלים ללא לאות כדי שהפחים יהיו ריקים ויוכלו לקלוט את האשפה, כך שאין שום סיבה ששקית אחת תישאר מחוץ לפח”.

רה”ע הרב מאיר רובינשטיין הודה למחזיק תיק שפ”ע במועצת העיר ה”ה יואל פרויליך, למנהל היחי’ הטכנית ה”ה מוטי זיידה ולמנהל מח’ שפ”ע ה”ה יוסי יונה, על פעילותם הברוכה: “יופייה של העיר היא קידוש ה’ של ממש, ובוודאי שהחובה המוטלת על כולנו להמשיך ולשמור על היופי והניקיון. המבצע הייעודי אליו יצאנו יעורר עוד יותר את המודעות לנושא הניקיון, וביתר עילית תמשיך להיות העיר היפה ביותר”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות