/
/
לזכרו של מאור העולם

לזכרו של מאור העולם

סיעת ש"ס בביתר עילית קיימה ישיבה מיוחדת לזכרו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, בהשתתפות רה"ע הרב מאיר רובינשטיין ומ"מ רה"ע הרב יהודה עוביידי במהלך הישיבה המיוחדת הודיע ראש העיר על הקמת כיכר לזכרו של מרן הגר"ע בעיר
ד׳ במרחשון ה׳תשפ״ב
17:53
זוכרים את מרן

דוברות עיריית ביתר

לזכרו של מרן: סיעת ש”ס בביתר עילית בראשותו של מ”מ ראש העיר הרב יהודה עוביידי, קיימה אירוע אזכרה מיוחד למרן הגר”ע יוסף זצוק”ל, ביום פטירתו, ג’ חשוון.

בישיבה השתתפו רה”ע הרב מאיר רובינשטיין, יו”ר סיעת ש”ס בכנסת הרב מיכאל מלכיאלי, מ”מ וסגן ראש העיר הרב יהודה עוביידי ,חברי מועצת העיר מטעם ש”ס, הרב שלומי כהן, הרב יצחק דוד כהן והרב אפרים אוחיון, יו”ר המועצה הדתית בעיר הרב נח צדוק, ראש מוסדות ‘נתיבות שלום’ הר”ר רבי אברהם אורן, הר”ר אמיר קריספל, מנאמני ביתו של מרן זצ”ל, ובהשתתפות נציגי קהילות בעיר.

הישיבה נפתחה בדברי זיכרון מרגשים של מ”מ רה”ע הרב יהודה עוביידי שסיפר על מסירותו האדירה של מרן לטובת הנוער. “מורשתו של מרן ממשיכה ביתר שאת, ואנו פועלים לאורו”, אמר הרב עוביידי, “המהפכה האדירה שחולל מרן הותירה חותם בעיר, כשאלפי בני נוער זוכים לחזור לדרך הישר ולהתחבר ללימוד התורה בזכותו של אביר הרועים”.

רה”ע הרב מאיר רובינשטיין סיפר באריכות על הרגעים הזכורים לו במחיצת מרן זצוק”ל. “בכל פעם שהייתי נכנס לחדרו, ראיתי את מאור הפנים שלו, את הלב הענק שהיה מסור כולו לטובת עם ישראל. חז”ל אומרים ש’צדיקים במיתתן קרויים חיים’. ואנו רואים בחוש כיצד דרכו של מרן, פאר הדור והדרו, ממשיכה גם שנים לאחר פטירתו.

“אנו ממשיכים במלוא העוצמה להמשיך את מורשתו של מרן, שהייתה עבור כולנו לאור גדול. מפעליו החשובים מפארים את עירנו ואנו ממשיכים בהפצת מורשתו להמונים, כראוי לדמות שפיארה את דורנו. אני באופן אישי מחויב להמשיך כל מפעל שירומם את קרנו ומורשתו של מרן זצוק”ל”.

במהלך האירוע המיוחד בישר ראש העיר על הקמת ‘כיכר מרן’, לזכרו של פאר הדור. “תכנון הכיכר ייחל בימים הקרובים. בחרנו להנציח את מרן בכיכר מיוחדת, שתפאר את עירנו”.

ח”כ מיכאל מלכיאלי הביא עימו לישיבה מכתב מיוחד ששיגר יו”ר תנועת ש”ס הרב אריה דרעי, בו הוא מוקיר ומעריך על קיום הישיבה המיוחדת בעיר, ומברך על שיתוף הפעולה המבורך בין ראש העיר למ״מ הרב עוביידי.

בסיומה של הישיבה הדליקו המשתתפים נר זיכרון, ולמדו בספריו של מרן לזכות נשמתו הטהורה.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות