/
/
/
להודות ולהלל: מיזמי תרבות מיוחדים לתושבי ביתר עילית לרגל חג החנוכה

להודות ולהלל: מיזמי תרבות מיוחדים לתושבי ביתר עילית לרגל חג החנוכה

ביוזמת עיריית ביתר עילית: שורת מיזמים ייחודיים הופקו לטובת תושבי העיר, לרגל ימי החנוכה # במרכזן, חוברת תוכן ייחודית שחולקה לתושבי העיר והוקדשה ברובה לעידוד העסקים בעיר, כחלק ממיזם 'ביתרדייס' # בחוברת מופיעות שיחות מיוחדות של רבני העיר, במיוחד לימי החנוכה # המרכז הקהילתי השיק קו תוכן ייחודי לטובת תושבי העיר, במסגרתו יתקיימו חידונים, שעשועונים, רעיונות לפעילויות משפחתיות, חידונים, חדרי בריחה ועוד # רה"ע: "גם בחג הזה אנו מביאים את האור לבתי התושבים"
ה׳ בטבת ה׳תשפ״א
02:29

על הנפלאות: עיריית ביתר עילית בשיתוף עם המרכז הקהילתי בעיר השיקו שורת מיזמים ייחודיים לטובת תושבי העיר, לרגל חג החנוכה. הפעילות בימי החנוכה הוקדשה ברובה לעידוד העסקים בעיר, כהמשך למיזם ‘ביתרדייס’ שרשם הצלחה רבה, ופעל בעיר בשבועיים האחרונים.

בעירייה הפיקו חוברת תוכן מהודרת במיוחד, הכוללת מגוון פעילויות רחב, לטובת כלל בני המשפחה. בחוברת שהופקה בשיתוף עם פורום העסקים העירוני מפרסמים שיחות מיוחדות של רבני העיר, בראשותם של מארי דאתרא שליט”א, וחברי בית הדין. במאמרים המיוחדים עוסקים רבני העיר בימי החנוכה, אך גם במישורים של כלכלה ועסקים, כחלק מהפורמט שמאפיין את החוברת הייחודית.

לחוברת צורפה מפת ‘א ביתרישע קאפ’ – בדומה לזו שחולקה לתושבי העיר במיזם ‘ביתרלנד’ ב’בין הזמנים’ האחרון. המפה שבה חידונים עבור כל בני המשפחה מאוירת בציורים ייחודיים לעיר ולתושביה.

כמו כן, חוברת התוכן הייחודית משתלבת עם פעילות הקו הייחודי שהשיק המרכז הקהילתי – קו תוכן ובו פעילויות לכל המשפחה. בקו יוכלו התושבים למצוא חידוני טריוויה, חדרי בריחה, סיפורים בהמשכים, חידודים ואתגרים, והפעלות שונות לילדים, כאשר מרבית הנושאים קשורים בעסקים, במטרה לעודד את הקניה בעיר, ולחזק את בעלי העסקים שחווים שנה קשה במיוחד.

לראשונה, ניתן יהיה לשמוע בקו פעילויות בשפות שונות – זאת לטובת העולים המתגוררים בעיר. בין היתר ניתן לשמוע תוכן בשפות צרפתית, רוסית, אנגלית וספרדית.

בעיר מספרים על הצלחתו המדהימה של מיזם ‘ביתרדייס’ – ימי המכירות של ביתר עילית, שנפרשו על פני שבועיים ימים. בעלי עסקים דיווחו על עליה דרמטית במכירות, תושבים רבים סיפרו על החוויה שברכישת מוצרים בהנחות משמעותיות, ואפילו אורחים שהגיעו לעיר לרגל ‘ביתרדייס’, הופתעו לגלות את עוצמתו של היריד המקומי, שחיזק את בעלי העסקים.

כאמור, גם מיזמי התרבות הוקדשו ברובם לעסקים, ובין היתר ניתן יהיה למצוא בחוברת התוכן סוגיות הלכתיות בנושאי כלכלה, עסקים ועוד.

רה”ע הרב מאיר רובינשטיין: “מדי שנה, בימי החנוכה, אנו שמחים יחד מהאור הגדול שאופף את עם ישראל כולו. בשנה זו, בה אנו מנועים עדיין מלקיים אירועי ענק כמיטב המסורת, פעלנו כדי להביא את השמחה המיוחדת, עם תוכניות הפעלה ייחודיות – לכל בית בעיר.

“כהמשך למיזם ‘ביתרדייס’ שרשם הצלחה רבה, גם המיזמים השונים עוסקים בחג החנוכה הזה בעולם העסקים, עם דגש על העסקים המקומיים. יה”ר שנזכה במהרה לשוב לשגרה ברוכה, ולשמוח יחד, כמדי שנה בשנה. חג חנוכה שמח!”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות