/
/
‘לאומית שירותי בריאות’:”ההערכות המוקדמת למזג האוויר הסוער וסופת השלגים הוכיחה את עצמה.

‘לאומית שירותי בריאות’:”ההערכות המוקדמת למזג האוויר הסוער וסופת השלגים הוכיחה את עצמה.

בנימין גולברט מנהל מרחב 'ביתר עילית' ב'לאומית שירותי בריאות': "משאית עמוסה בתרופות, הגיעה בעיצומה של הסופה למרכזים הרפואיים וזאת על מנת שלא יחסרו לתושבי העיר תרופות חשובות"
ג׳ בשבט ה׳תשע״ג
02:18

בנימין גולברט מנהל מרחב ‘ביתר עילית’ ב’לאומית שירותי בריאות’: “משאית עמוסה בתרופות, הגיעה בעיצומה של הסופה למרכזים הרפואיים וזאת על מנת שלא יחסרו לתושבי העיר תרופות חשובות”

בישיבת הערכת מצב שנערכה בהנהלת ‘לאומית שירותי בריאות’ הביעו כל הגורמים המקצועיים שביעות רצון גדולה מההערכות המוקדמת למזג האוויר הסוער ולסופת השלגים. ההערכות המוקדמת שהחלה כבר לפני מספר שבועות על ידי ריענון הנהלים למזג אוויר סוער.

מיום רביעי בצהריים בו החל השלג לרדת, פעלו מוקדי החירום של ‘לאומית’  במרכזים הרפואיים ‘הגפן’ ו’אלעזר המודעי’ בביתר עילית, כשצוות רופאים ואחיות עשו מאמצים כבירים להגיע למרכזים הרפואיים ולתת מענה רפואי לכל הפניות וזאת למרות שהתחבורה הציבורית הייתה משובתת ורוב דרכי הגישה לביתר עילית היו חסומות. צוותי המוקדים הטלפוניים תוגברו הן במחוז ירושלים והן בשאר המחוזות ע”מ לתת מענה רחב לציבור הלקוחות שפונים למוקדים. בנימין גולברט מנהל מרחב ‘ביתר עילית’ ב’לאומית שירותי בריאות’ מספר, כי למרות סופת השלגים, הנהלת הקופה דאגה שמשאית עמוסה בתרופות, תגיע בעיצומה של הסופה למרכזים הרפואיים וזאת במטרה שלא יחסרו לתושבי העיר תרופות חשובות”.

ב’לאומית שירותי בריאות’ שבו וקראו לציבור לשמור על כללי הזהירות במזג אוויר שכזה- במיוחד לגבי האוכלוסייה שיכולה בקלות להיפגע מפגעי הקור- קשישים ותינוקות. עקב הקור העז יש להיזהר מכוויות קור. כוויות קור הן פגיעה ברקמות הגוף המתבטאות בצלקת ואף עלולות להגיע למצב נמק. יחד עם זאת, יש לוודא כי שמיכות המונחות על גבי תינוקות וילדים אינן כבדות מדי או מחממות מדי, על מנת למנוע מקרים של חנק או מוות בעריסה.

בתוך כך, יצוין, כי על פי נתוני המוסד לביטוח לאומי בשנת 2012, ‘לאומית שירותי בריאות’ עמדה במקום הראשון בארץ בשיעור המצטרפים החדשים ביחס למספר הלקוחות הקיימים.

IMG 20130110 WA0051 1

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות