/
/
יחידת חילוץ מיוחדת הוקמה בביתר עילית

ערוכים לכל תרחיש:

יחידת חילוץ מיוחדת הוקמה בביתר עילית

במסגרת פעילות אגף חירום וביטחון: השבוע הוקמה לראשונה יחידת חילוץ עירונית, שתפעל במקרה חירום מתנדבי היחידה הוסמכו בקורס ממושך, שהסתיים השבוע ועם הקמתה, הוכרזה היחידה כמתקדמת ביותר בארץ אגף חירום וביטחון רכש ציוד יקר ומתקדם שישמש את מתנדבי היחידה רה"ע: "יה"ר שלא נזדקק, אך אנו מחויבים להיות ערוכים ומוכנים לכל"
ל׳ בסיון ה׳תשפ״ב
00:15

 יחידת חילוץ והצלה מיוחדת הוקמה השבוע בעיר. היחידה, שהוקמה לאחר תהליך ארוך מול פיקוד העורף, מורכבת ממתנדבים ועתידה לתת מענה במקרים של רעידות אדמה, איתור וחילוץ באתרי הרס ואירועי חירום נוספים.

מאחורי היוזמה ניצב אגף חירום וביטחון בניהולו המסור של קב”ט העיר, ר’ שלמה בן חיים, שפעל במשך תקופה ארוכה להקים את היחידה ולגייס את המתנדבים. אלו הוכשרו בקורס ממושך, שהסתיים השבוע. כלל המתנדבים הינם תושבי העיר, ובמעמד סיום הקורס זכו לתשבחות מצידם של מפקדי פיקוד העורף. עם הקמתה, הוכרזה היחידה כמתקדמת ביותר בארץ, מבחינת איכות הציוד ורצינותם של המתנדבים.

אגף חירום וביטחון רכש ציוד יקר ומתקדם מאוד שישמש את יחידת החילוץ בפעולותיה. מי שיעמוד בראש היחידה הוא אביאל איטח, שמונה לתפקידו ע”י אגף חירום וביטחון.

רה”ע מאיר רובינשטיין: “אנו נושאים תפילה שלא נזדקק חלילה לשירותי היחידה החשובה שהוקמה, אך חובתנו היא להיות ערוכים ומוכנים לכל תרחיש. אני מודה לאנשי אגף חירום וביטחון ולמחזיק תיק ביטחון ה”ה יצחק דויד כהן, על היזומה החשובה, ולמתנדבים היקרים שתורמים מזמנם לטובת הצלחת חיים”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות