/
/
/
טרגדיה קשה במודיעין עילית:

טרגדיה קשה במודיעין עילית:

י״ח באלול ה׳תשע״ב
01:37

הילד חיים חנוך העניך בוימל ז”ל נלכד במכונית נעולה

נשכח בשוגג במכונית ע”י נהג שהובילו בהתנדבות לת”ת בו למד

אבלים ובוכיים ליוו בשבוע שעבר המונים, ובראשם רבנים ואדמורי”ם, את הילד הקט חיים חנוך העניך בוימל ז”ל בן הארבע, בנו של האברך החשוב הרב שלום בוימל הי”ו מחשובי האברכים בקהילת באיאן בגרין פארק, אשר נסתלק לדאבון הלב באופן טראגי ומזעזע בדרכו לת”ת בו למד.

הילד חיים ז”ל יצא ביום ה’ שעבר, י”ב באלול, מביתו לכיוון ת”ת “כלל חסידי” במודיעין עילית, כשהוא מתלווה אל אחד משכניו אשר עבד כמלמד בת”ת ברסלב הסמוך לבנין הת”ת “כלל חסידי”, ברכב שבבעלותו.

עם הגיעם לת”ת פתח הנהג את הדלת האחורית והזכיר לילד לצאת, ולאחר זמן מה הציץ שוב ברכב, ואז הבין שהילד כבר יצא מהרכב וככל הנראה עלה למקום לימודיו.

בדיעבד התברר שככל הנראה הילד נרדם בין המושבים. בשעה אחת, בעת שסיים הנהג את תפקידו ושב לרכב, חשכו לפתע עיניו כשהוא מוצא לתדהמתו את הילד כשהוא מיובש כולו ומחוסר הכרה. על אתר הוזנקו למקום כונני ההצלה, ובמשך שעה ארוכה ניסו לבצע בילד פעולות החייאה, אך ללא הועיל. הילד נפטר, ורופא של מד”א קבע את מותו.

במקביל ציפו ההורים דאוגים בביתם לשובו של בנם, עד שהבינו שמשהו קרה. בשלב זה הגיעו נציגי מחלקת הרווחה בעירית מודיעין עילית עדכנו אותם באסון אשר התרחש.

הטרגדיה הנוראה התפרסמה על אתר בכל קצוות הארץ, וגרמה לצער עמוק ולכאב צורב בליבות כל השומעים, כאשר ברור לכל שאסון זה אירע בגזרת שמים אשר אין להרהר אחריה.

מסע הלוויה הכואב יצא בשעות הצהריים מבית הלוויות שמגר. טרם צאת מסע הלוויה נשא האבא ר’ שלום הי”ו מספר מילים, כשהוא מקבל על עצמו את דין שמים באהבה ומחזיר את הפיקדון שקיבל באהבה. בסיום דבריו עורר רחמים על הכלל כולו, הנאנק והכואב לאור המקרים הקשים וממיסי הלב אשר שומעים לאחרונה, וסיים שיעזור ה’ ובקרוב נזכה לראות ולהתנחם בתחיית המתים בב”א.

אחד מקוראי העיתון הסב את תשומת ליבנו לאזהרת הספר הק’ “קו הישר” (בפ’ ל”ב), המזהיר שלא ילכו הילדים יחידים ביום י”ב באלול, כי אז יש רוחות רעות העלולות להזיק ח”ו.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות