/
/
חשש לאירוע דריסה בביתר:

חשש לאירוע דריסה בביתר:

עובד בניה ניסה לדרוס בטרקטור מפקח בניה יהודי ברחוב הרב שך.
י״ח באלול ה׳תשע״ב
14:51

חשש לאירוע דריסה בביתר:

עובד בניה ניסה לדרוס בטרקטור מפקח בניה יהודי ברחוב הרב שך.

חשש לאירוע על רקע לאומני התרחש שלשום, ביום ב’ בבוקר ברחוב הרב שך בשיפולי שכונת התמר. ר’ נחמן לנגר שבמסגרת תפקידו עובד כמפקח בניה. סייר לתומו בינות לאתרים. כאשר לפתע נצמד לרכבו פועל רכוב על טרקטור. כשבכוונתו לפגוע בו. בעודו קורא לעברו קריאות גנאי רמות. למשך דקות ארוכות. כשבסיומו עזבו לנפשו תוך שהוא מקריא איומים אגרסיביים.

המשטרה שהוזעקה למקום איתרה את המפגע כשהוא מנסה להימלט מהזירה והעבירה אותו באופן מיידי  לחקירה.

בשיחה שקיים כתבינו עם המפקח הוא שוטח בפניו את השתלשלות האירוע עד לסיומו הטוב בס”ד:

ביום שני בבוקר, בעודי ברכבי מסייר בין האתרים בהם אני אחראי על פיקוח בניה, פנה אלי לפתע נהג טרקטור באופן מוזר ומחשיד. וברגע שהתקדם לעברי החל לאיים עלי, עקב ויכוח מוקדם שהיה ביננו, בעודו חוסם את רכבי. ברגע שנחסמתי מלפניי נסעתי אחורה אך רכב שחנה חסם אותי הרמטית. כשנסיתי להתקדם קדימה הוא הוריד את כף הטרקטור כך שלא אוכל להימלט, כעבור דקות ארוכות שנדמו כנצח, כשבמוחי חולפות תמונות זוועה מאירועי פיגועי הטרקטורים למיניהם נפנה נהג הטרקטור לאחר קללות ואיומים אגרסיביים שחררני לנפשי.

ש. במבט לאחור אתה חושב שבאמת היית בסכנה:

כן, בו ברגע שהנהג היה מאוד חמום ומסוכן חששתי שבשבריר שניה יכול לתת לרכבי מכה עם הכף.

ש. הגשת תלונה במשטרה:

לאחר מחשבה רבה מתוך מטרה להגן על ביטחון תושבי העיר. הוחלט שלא להגיש תלונה, ע”מ שפעולה של פועל זוטר חמום. תפגע בין המרקם העדין החיובי שנוצר בין תושבי העיר לתושבי הכפרים הסמוכים. לצורך כך נפגשנו אני וידידי הקבלן הרב ישראל זילברמן שמקושר עם מנהיגי החמולות באזור על מנת להעמידם על חומרת העניין. וליישר הדורים. ואכן כבר באותו ערב עד לשעות המאוחרות הגענו לפשרה והבנה בין הצדדים. ולמעשה עניין זה ב”ה הגיע לסיומו הטוב.

בנוסף מציין המפקח שהוא וכן כל שאר הקבלנים המקומיים מקיימים קשרי מסחר מצוינים בינם לבין מנהלי עבודה הערביים העובדים באתרים שונים ברחבי העיר וכן עם תושבי הכפרים הסמוכים, ואין צורך במקרה אחד להשליך על היחסים העדינים. עקב מקרה חד פעמי.

אנו כתושבי העיר מתפללים ומייחלים שמקרים מסוג זה לא ישנו

וכמאמר הכתוב “אם ה’ לא ישמור עיר – שווא שקד שומר”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות