/
/
“חמשת כוכבי היופי של (ילדי) ביתר”

“חמשת כוכבי היופי של (ילדי) ביתר”

בשנה ה-17 ברציפות, ואחרי 22 שנה מאז זכתה לראשונה, שוב זכתה ביתר עילית בחמישה כוכבי יופי * "ילדי העיר הם הכוכבים האמתיים, ששומרים על הניקיון וגינות העיר. התעודה הזו שייכת להם" אמר ראש העיר בטקס הענקת תעודת כוכבי היופי * יופי של עיר
כ״ג באלול ה׳תשע״ח
16:22

טו”ב שנים של יופי:

שמעון כהן

בטקס חגיגי שנערך בהשתתפות מאות ראשי ערים ומועצות בישראל, הכריזה המועצה לישראל יפה על הזוכים בתחרות “קריה יפה ומקיימת בישראל” לשנת 2018, והודיעה על זכייתה של ביתר עילית גם השנה בציון המרבי – 5 כוכבי יופי.

השנה מגיעה הזכייה אחרי 22 שנים מאז זכתה לראשונה באות ההוקרה, כאשר ב-17 השנים האחרונות זכתה ביתר בחמשת הכוכבים ברציפות.

דירוג הכוכבים ניתן לאחר בחינה ארוכה ומדוקדקת ע”י צוות שיפוט מיוחד, שבדק שורה ארוכה של  פרמטרים – החל מניקיון העיר, דרך מתקנים לרווחת הציבור, תחזוקת מבני ציבור, פארקים וריאות ירוקות, ולא פחות חשוב מכך – השקעת העירייה בפרסום הולם, המיועד לחנך את תושבי העיר וילדיה, לחשיבות השמירה על ניקיון וחזות העיר.

בנימוקיהם כתבו השופטים, כי “כוכבי היופי המוענקים לביתר עילית ניתנים, בגין מאמציה הכבירים ופעילותה של העירייה בשמירה מוקפדת על חזותה וניקיונה המיוחד של העיר, עידוד פיתוח הסביבה העירונית, טיפוח הריאות הירוקות ושיפור מתמיד באיכות חיי התושבים”.

השופטים גם ציינו את העובדה, כי בביתר עילית קיימים 150 גינות ופארקים שונים המתוחזקים ע”י העירייה, רבים מהם נבנו או חודשו בשנה האחרונה. “אנו מלאי הערכה על טיפוח הסביבה והאסתטיקה של העיר, הקמת כיכרות עם יצירות אמנות, טיפוח גנים ציבוריים. תחזוקה, ניקיון ושדרוג מתקני המשחקים. טיפוח, שיפור, צביעת ותחזוקת ריהוט, מעקות ותאורת הרחוב”.

לדברי רה”ע רובינשטיין, הזכאים האמיתיים לתעודה הם דווקא ילדי העיר: “התעודה הזו שייכת בראש ובראשונה לילדי העיר, שמחונכים היטב, שומרים ומראים אכפתיות למראה העיר. ביתר עילית היא אחת הערים היפות והמטופחות ביותר בארץ. הזכייה מוכיחה שילדי הציבור החרדי מודעים  ליופי ולניקיון. נמשיך להשקיע בחינוך כדי שילדי העיר יהיו סמל ומופת לכל הערים בארץ”.

רה”ע גם הודה לצוותי העירייה שעמלו בשנה האחרונה על אינספור פרויקטים, בהם מבצע שדרוג הרחובות, סלילת כבישים, כיכרות חדשות, תחנות אוטובוסים חדשות, ועוד ועוד. לחבר המועצה ומחזיק תיק שפ”ע יעקי הרשקופ, מנכ”ל העירייה יהודה שפיצר, מנהל המחלקה הטכנית מוטי זיידה וכן מנהל מחלקת שפ”ע יוסי יונה, “המסורים מסביב לשעון למען יופייה וטיפוחה של העיר היפה בהרי יהודה”.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות