/
/
/
ועידת העסקים חוזרת בגדול, אחרי הפסקת הקורונה: בקהילייה העסקית בעיר נערכים ל’ועידת העסקים’ הרביעית מטעם עיריית ביתר עילית

ועידת העסקים חוזרת בגדול, אחרי הפסקת הקורונה: בקהילייה העסקית בעיר נערכים ל’ועידת העסקים’ הרביעית מטעם עיריית ביתר עילית

י״א בתמוז ה׳תשפ״א
21:38
ועידת העסקים הרביעית

תחת המוטו “פורצים את הגבולות” תיערך ביום שלישי ד’ אב ועידת העסקים הרביעית של ביתר עילית >>> השאיפה השנה: לפרוץ את גבולות העיר ולהפוך את כלכלת ביתר עילית למעצמה אזורית שתשפיע על כל יישובי הסביבה >>> האירוע, בו יופיעו מיטב המומחים והפרשנים, נערך ביוזמת עיריית ביתר עילית ובשיתוף פורום העסקים העירוני, ובחסות בנק פאג”י, ארגון ‘מפתח’ ו’שוהם ביטוחים’ >>> כך תהיו חלק מההצלחה

@יעקב מרגליות

אחרי שבשנה שעברה לא התאפשר לערוך את ‘ועידת העסקים’, עקב הגבלות הקורונה – השנה הוועידה חוזרת ובגדול. בתפריט: שדרוגים מרעננים, מיזמים מפתיעים, ושורה של פרויקטים לטובת בעלי העסקים בעיר.

הוועידה, הרביעית במספר, תיערך ביום שלישי, ד’ מנחם-אב, והדגש יינתן על שדרוג עסקי ומתן כלים מקצועיים לכלל בעלי העסקים שיאפשרו להם להרחיב את מעגל הרווחים ולקדם את מנוע הצמיחה העירוני.

הוועידה, שנערכת כחלק מתכנית לחיזוק העסקים בביתר עילית, מאורגנת על ידי עירית ביתר עילית, ובשיתוף פורום בעלי העסקים בעיר, ובחסות בנק פאג”י, ארגון ‘מפתח’ וסוכנות חברת הביטוח שוהם, וזאת כחלק משורת מהלכים שיוזמת עירית ביתר והעומדים בראשה לחיזוק העסקים בעיר.

בדרך ל’כלכה אזורית’

“פורצים את הגבולות” – זהו המוטו שמוביל את הוועידה השנה. מאחורי הסלוגן עומד הרצון להפוך את הכלכלה המקומית לכלכלה אזורית, דבר שיביא לא רק חוסן כלכלי לעסקים, אלא גם יוביל להגברת אפשרויות התעסוקה בעיר. היעד שיוצב: הגעה לקהלים חדשים לא רק בעיר – אלא גם בכל יישובי הסביבה.

מטעם הפקת האירוע נמסר ל’שערים’ כי השנה יופיע גדול המרצים והפרשנים בארץ, שאת שמו נפרסם בעז”ה בהמשך. בהרצאתו ירחיב האורח על התמורות הפוליטיות והשפעתן על הכלכלה החרדית בכלל, ועל עתיד היחסים בין הציבור החרדי לממשל, בייחוד לאור הקמתה של הממשלה הבעייתית ביותר בזווית ראייתו של כל יהודי חרדי ואף איש ימין.

בנוסף, יתקיים פאנל מיוחד בו ישתתפו בכירים מכל המועצות הסובבות את העיר, כדי לדון יחד איך ניתן לשתף פעולה כדי להגדיל את השיתוף הפעולה האזורי, ולחזק את כלכלת גוש עציון.

קליקרים בזמן אמת

גם השנה תלווה את הוועידה תכנית ‘קליקרים’ ייחודית ומקורית, אשר תלווה את כל האירוע באופן רציף, ותאפשר לכל משתתף לחוות את דעתו על נושאי הוועידה בזמן אמת ובכך יתאפשר למקד את הדיון באופן המיטבי.

מארגון הוועידה נמסר כי ההרשמה תיפתח בשבוע הבא, ומחירו של כרטיס כניסה לאירוע יעמוד על סך 140 שקלים, כאשר אלו שיירשמו עד לתאריך כ”ז תמוז – יזכו להנחה ויוכלו לרכוש את הכרטיס במחיר של 110 שקלים חדשים.

לדברי המארגנים, מספר המקומות מוגבל השנה. “כשהמקומות יתמלאו – ההרשמה תיסגר ולא תינתן האפשרות להירשם עוד. לא תהיה כלל אפשרות להיכנס השנה לוועידה ללא הרשמה מוקדמת”.

על הפקת הכנס אמונה חברת ‘טיפ הפקות’, בניהולו של מומחה ההפקות הנודע ר’ מרדכי רבינוביץ’. בעלי עסקים הרוצים להיות שותפים בוועידה יכולים לפנות לחברת ההפקה במייל chalom2011@gmail.com .

רה”ע מאיר רובינשטיין אומר, כי “ההשקעה בעסקים בעיר הינה חלק חשוב במדיניות העירייה. “אנו רואים בבעלי העסקים מנוף כלכלי חיוני לעיר, ומחפשים כל העת להרחיב ולפתח את הפעילות העסקית למען תושבי העיר”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות