/
/
הרצאה פוליטית של הפרשן הבכיר במדינה, טיפים מהמנטור העסקי המוביל בכלכלה הישראלית, ותוכנית עשירה ומושקעת במיוחד: ההכנות ל’וועידת העסקים הרביעית’ – מבט מבפנים

הרצאה פוליטית של הפרשן הבכיר במדינה, טיפים מהמנטור העסקי המוביל בכלכלה הישראלית, ותוכנית עשירה ומושקעת במיוחד: ההכנות ל’וועידת העסקים הרביעית’ – מבט מבפנים

אחרי שבשנה שעברה לא התאפשר לקיים את פורום העסקים, עקב הקורונה - ועידת העסקים חוזרת השנה בגדול הצצה לתוכנייה שהולכת ומתגבשת: הרצאה פוליטית בלעדית של הפרשן עמית סגל על סיכויי תוחלת החיים של הממשלה, טיפים מקצועיים מהמנטור העסקי יריב אליאב, ושורה של מפגשים וקומוניקציות שיקפיצו את העסק שלכם עשר קומות למעלה כך תוכלו להיות חלק מההצלחה
כ״ה בתמוז ה׳תשפ״א
21:20
ועידת העסקים הרביעית

חוזרים לחיים

@יעקב מרגליות

ההכנות לקראת ועידת העסקים הרביעית של ביתר עילית – נכנסות לישורת האחרונה: בימים אלה נסגרים הפרטים האחרונים לקראת הוועידה העסקית שהפכה בשנים האחרונות לאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של הזירה העסקית בביתר – בדמות עושר גדול של העשרות מקצועיות, הרצאות כלכליות, מפגשי שיתוף פעולה, פאנלים מקצועיים עם מיטב הגורמים במשק הישראלי, ואינסוף חלונות הזדמנות וקומוניקציות עסקיות שנפתחות עבור משתתפי הוועידה, מהשורה הראשונה של בעלי העסקים הבינוניים והקטנים בביתר עילית.

ההרשמה להשתתפות בוועידה – נמצאת בשיאה. ביום רביעי השבוע יסתיים מבצע ההרשמה בהנחה לנרשמים מראש, כאשר המקומות הולכים ומתמלאים. אם אתם רוצים להיות שם – זה הזמן להזדרז ולהירשם, כדי להיות חלק מההצלחה שמובילה בס”ד את הזירה העסקית בביתר.

ממטה ההיערכות לקראת הוועידה נמסר על שיא של הכנות. הפרטים האחרונים נסגרים, הקצוות נתפרים, ונושאי ההרצאות שימסרו השמות הכי מבוקשים במשק – מסוכמים בימים אלה. במטה מספרים על תוכניות אטרקטיביות שילוו את הוועידה, לצד הרצאה אחת – מרכזית ומבוקשת במיוחד – אשר תכה גלים מעבר לגבולותיה של ביתר עילית ותצוטט רבות בכלי התקשורת.

האורח: בכיר הפרשנים

כעת ניתן לגלות, כי מדובר בהרצאה מיוחדת של אורח הוועידה, העיתונאי עמית סגל, בכיר הפרשנים הפוליטיים בישראל. סגל יציג בפני באי הוועידה את הסיפור המלא מאחורי הקלעים של התמורות הפוליטיות בישראל, יציג את התחזית העדכנית לאורך ימיה של הממשלה הנוכחית – דבר שיאפשר למי שמושפעים ישירות מהממשלה הזו, קרי הציבור החרדי – לקבל הערכה שתאפשר מרחב תמרון בתקופה הבעייתית מבחינת הציבור החרדי.

עוד דובדבן בקצפת של הוועידה – הרצאה מיוחדת מפיו של המנטור העסקי הנודע יריב אליאב. מר אליאב ירצה בפני הקהילייה העסקית בעיר ויציג ארגז כלים מקצועי לפיתוח עסקי, להרחבת מעגל הלקוחות ולהפיכת השירות של העסק שלכם לאטרקטיבי ומבוקש בקרב מעגלי לקוחות רחבים ככל הניתן, תוך מיקסום הפוטנציאל העסקי שלכם ומימושו באופן המיטיבי.

לבאי הוועידה תחולק ערכה מהודרת ויוקרתית שתכיל שורה של מתנות ומזכרות מיוחדות. בין הפריטים שעליהם ניתן לגלות, יהיה יומן עסקים שבועי שמונפק במיוחד לכבוד האירוע, שיכלול אלפון עסקי שבו מככבים כלל בעלי העסקים בעיר.

בעלי עסקים שרוצים לשלב מזכרות, כרטיסי ביקור וגימיקים שונים להרחבת הפרסום העסקי שלהם – יכולים לפנות להפקת הוועידה עד ליום חמישי בשבוע זה, בשעה 17:00, לפי פרטי ההתקשרות שמופיעים בעמוד זה.  

החלון נסגר

כמיטב המסורת, את הערב תלווה תכנית קליקרים מיוחדת שבאמצעותה יוכלו המשתתפים להביע את דעתם תוך כדי הדיונים המקצועיים. את האירוע ילוו קייטרינגים יוקרתיים הפועלים בעיר, עם מבחר ברים ועמדות בופה שיעשירו את החוויה עבור באי הוועידה.  

ל’שערים’ נמסר ממטה הארגון, כי רבים מבעלי העסקים הזדרזו כבר להירשם. לא תינתן שום אפשרות כניסה ללא הרשמה מראש. כדאי מאוד למהר ולהירשם.

על הפקת הכנס אמונה חברת ‘טיפ הפקות’ של ר’ מרדכי רבינוביץ. ראש העיר מאיר רובינשטיין אומר, כי ההשקעה בעסקים בעיר הינה חלק חשוב במדיניות העירייה. “אנו רואים בבעלי העסקים מנוף כלכלי חיוני לעיר, ומחפשים כל העת להרחיב ולפתח את הפעילות העסקית למען תושבי העיר – דבר שיבוא לידי ביטוי בוועידה העסקית הרביעית של בעלי העסקים בביתר עילית”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות