/
/
/
הפלאפל של שלוימלה. זאת החנות שחיפשנו תמיד! היימיש. איכותי. נקי. תקפצו לשם, תרגישו בבית

הפלאפל של שלוימלה. זאת החנות שחיפשנו תמיד! היימיש. איכותי. נקי. תקפצו לשם, תרגישו בבית

הפלאפל של שלוימלההוקם במיוחד בשבילנו. במקום הכי מרכזי בעיר, נגיש ונוח, אבל שקט ומצטנע מחכה לכם 'הפלאפל של שלוימלה'. תקפצו לשם, תרגישו בבית. אברך משלנו מכין לכם מה שתרצו. כן, גם את הילדים אפשר לשלוח בלב רגוע. העובדים כולם כלבבכם. המקום קטן, מצוחצח ונעים. האווירה טובה וביתית. המחירים סבירים. איך אומרים הכל במילה אחת? היימיש.
ד׳ בניסן ה׳תשע״ג
13:42

כל שנה, כשהמים זורמים מן המטבח בקצב והילדים הרעבים עומדים לפרוץ הביתה, עולה שוב הדילמה: לשלוח אותם לבד להביא ארוחת צהרים מחנות הפלאפל? (לא רגוע לי עם זה. מי מסתובב שם? האווירה. הלחץ…) ללכת לאכול איתם שם? (כנ”ל, לא נעים במיוחד.. השנה, בשביל משפחות רבות, נגמרה הבעיה הזו. הפלאפל של שלוימלה כאילו הוקם במיוחד בשבילנו. במקום הכי מרכזי בעיר, נגיש ונוח, אבל שקט ומצטנע מחכה לכם  ‘הפלאפל של שלוימלה’. תקפצו לשם, תרגישו בבית. אברך משלנו מכין לכם מה שתרצו. כן, גם את הילדים אפשר לשלוח בלב רגוע. העובדים כולם כלבבכם. המקום קטן, מצוחצח ונעים. האווירה טובה וביתית. המחירים סבירים. איך אומרים הכל במילה אחת? היימיש.

מה תרצו היום?

הפלאלפל של שלוימלה הוא לא רק פלאפל. תוכלו לגוון לעצמכם עם המבורגר או חזה עוף, בלאפה או בפיתה, נקניקיה בלחמניה, לרענן את הארוחה עם מבחר סלטים, ואפשר גם וגם…

עם זאת, יחד עם המבחר, בודאי תשמחו לדעת שהפלאפל הינו פרווה לחלוטין. עוד יותר מזה, וזו בשורה של ממש לרגישים לגלוטן: הפלאפל הזה טוב גם עבורכם!! הפלאפל של שלוימלה אינו מכיל גלוטן!! הוא  מכיל חלבון מובחר גרגרי חומוס משובחים שנבחרו בקפידה, כמה סודות מקצועיים שנותנים לו את הטעם המצוין, והקפדה על ניקיון שהופכים אותו לארוחה מושלמת.

כחלק מהמחויבות העמוקה לנעימות וניקיון מקפידים כל הזמן בפלאפל של שלוימלה לשמור על חזות חדשה ובוהקת. המקום כולו נצבע זה עתה ופינת האכילה חופתה סביב בקרמיקה, להנאתכם.

זה שירות!

על כל קניה, תהנו לשמוע, בפלאפל של שלוימלה מעניקים לכם כוס ברד מרעננת. למה? בשביל ההרגשה הטובה שלכם.  כך זה באווירה ביתית, כשהכל מוגש לכם מכל הלב ובשפע. ההנאה שלכם חשובה לנו.

אין לכם זמן לצאת מהבית, אבל על הפלאפל של שלוימלה אתם לא מוותרים? אפשר להרים טלפון. המשלוח בדרך אליכם.  בין אם תרצו לפתוח את היום בארוחת בוקר טובה של בין הזמנים, לארוחת צהרים, או לסגור את עבודות היום עם מנה משביעה לעוזרים המצטיינים, אנחנו כאן בשבילכם.

שעות פציחה מורחבות לערב פסח: מ10:30 עד 23:30 ברציפות! הפלאפל של שלוימלה כאן בשבילכם. 

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות