/
/
הספרייה חדשה בגבעה ב’ נפתחה באופן מלא

הספרייה חדשה בגבעה ב’ נפתחה באופן מלא

אחרי תקופת הרצה וסיום שיפוצים – החלה הספרייה החדשה בגבעה ב' בשכונת התמר לפעול באופן מלא * אלפי ספרים חדשים מוכנים על המדפים לשירות הילדים * רה"ע: "הספרייה החדשה היא חלק ממהפך שירותי התרבות בעיר"
ו׳ במרחשון ה׳תש״פ
01:38

חג גדול לקוראים

חג גדול לקוראים: אחרי תקופת הרצה וסיום שיפוצים – החלה הספרייה החדשה בשכונת התמר בגבעה ב’ לפעול באופן מלא, במבנה מרווח הכולל – לראשונה בעיר – פינות קריאה מפוארות ונוחות.

עשרות אלפי ספרים שרכשה העירייה עבור הספרייה החדשה, כבר ניצבים על המדפים, ואלו ישמשו את תושבי השכונה שנאלצו עד כה לנדוד לספרייה בגבעה א’. במרכז הקהילתי צופים, כי בעקבות הנוחות והזמינות, יצטרפו מנויים רבים נוספים לשירותי הספריות בעיר בכלל.

עם תחילת הפעילות הסדירה, סיירו במקום רה”ע רובינשטיין יחד עם סגנו ומחזיק תיק תרבות דוד זלץ, הקשיבו למנהלי המקום אודות הצרכים השונים, ושוחחו עם הילדים שישבו בפינות הקריאה.

הספרייה החדשה, מתווספת למתנ”ס פריימן שנחנך בגבעה ב’ לפני כשנה ומחצה, וכחלק ממהפך שדרוג שירותי התרבות לתושבי העיר, הנהנים מכמות גדלה והולכת של אירועי תרבות בשנים האחרונות, בכמות ובאיכות.

עד כה הייתה קיימת בגבעה א’ ספריה גדולה, עם למעלה מ-30,000 ספרים, וכ-14,000 מנויים. בד בבד עם בניית הספרייה החדשה וציודה במלאי ספרים הולם, הורה רה”ע לחדש גם את הספרייה הקיימת, הן בשיפוץ המבנה והן בהגדלת כמות הספרים.

הגדלת וחידוש הספריות, הינם חלק מהתנופה הגדולה של מחלקת התרבות בעירייה והמרכז הקהילתי בעיר, בראשו עומדת הגב’ ד. קרויזר. מנהלת הספרייה החדשה בגבעה ב’ היא גב’ אסולין, ולצידה צוות הרכזות המסורות.

במימון הספרייה סייע משרד התרבות והספורט, ובעירייה מוסרים את תודתם למר בועז דהאן – הממונה על הספריות הציבוריות, לגב’ נ. רוקח – מפקחת מנחה בספריות הציבוריות, ולמאיר פישמן – הממונה על הספריות החרדיות.

לדברי רה”ע, “הספרייה חדשה שהחלה לפעול כעת באופן מלא וסדיר, היא גדולה ומרשימה. זהו עוד נדבך במהפך שירותי התרבות בעיר, כמו גם במוסדות ציבור וחינוך נוספים. וכעת פנינו לעתיד – בדרך לעוד מיזמים חשובים ונרחבים”.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות