/
/
הנה זה מגיע: ביתרלנד 8!

הנה זה מגיע: ביתרלנד 8!

פרויקט הקיץ החגיגי של ביתר עילית יוצא לדרך מיד לאחר ט' באב, זו השנה השמינית: הושלמה הקמת פארק 'ביתרלנד' בעיר # הלונא-פארק הענקי יפעל בשבוע הראשון של 'בין הזמנים' ועשרות אלפי ילדי העיר יוכלו להנות ממתקני הענק, ללא תשלום # יום מיוחד יוקדש לטובת ילדי החינוך המיוחד # והשנה: מתקנים חדשים, ואטרקציות מעניינות # כל הפרטים
י׳ באב ה׳תשפ״א
23:43

המלצות נוספות

פרויקט הקיץ החגיגי של ביתר עילית יוצא לדרך מיד לאחר ט’ באב, זו השנה השמינית: הושלמה הקמת פארק ‘ביתרלנד’ בעיר # הלונא-פארק הענקי יפעל בשבוע הראשון של ‘בין הזמנים’ ועשרות אלפי ילדי העיר יוכלו להנות ממתקני הענק, ללא תשלום # יום מיוחד יוקדש לטובת ילדי החינוך המיוחד # והשנה: מתקנים חדשים, ואטרקציות מעניינות # כל הפרטים

כמיטב המסורת: ‘ביתרלנד 8’ יוצא לדרך. בימים האחרונים השלימו צוותי ההפקה את הקמת מתחם הלונא-פארק הענקי בלב העיר, שיפעל בשבוע הראשון של ‘בין הזמנים’, כאשר עשרות אלפי ילדי העיר יוכלו להנות מהתקנים ללא תשלום.

‘ביתרלנד’ החל לפני כתשע שנים, כאשר ביוזמת רה”ע מאיר רובינשטיין הוקם בתקופת ‘בין הזמנים’ לונא פארק עם שלל אטרקציות, לטובת ילדי העיר. המיזם שהחל כלונא פארק קטן יחסית, הפך עם השנים לפרויקט שנתי שכל ילד ביתרי ממתין לו בציפייה. עוד ועוד מתקנים נוספו עם השנים והפכו את ‘ביתרלנד’ לפרויקט עצום שמביא שמחה אדירה לילדי העיר בימי ‘בין הזמנים’.

בשנה שעברה, בשל המגבלות, לא התקיים ביתרלנד במתכונתו המסורתית ובמקום זה חילקה העירייה ערכת משחקים מיוחדת תחת הכותרת ‘בית-לנד’ (ביתרלנד בבית) לכל תושבי העיר. השנה, בסייעתא דשמיא, עם תום המגבלות, שב ביתרלנד למתכונתו המקורית.

בחודשים האחרונים עמלו אנשי חברת ‘אפקט’, שמפעילה מטעם העירייה את המיזם בשמונה השנים האחרונות, כדי להביא תוכניות חדשות ומגוונות, אטרקציות שכמותן עוד לא היו ושלל חידושים ללונא פארק רחב הידיים.

ביתרלנד יפעל במתחם העירוני שמאחורי האודיטוריום ברחוב ברסלב, כאשר גם באודיטוריום צפויים להתקיים מופעים מיוחדים. המתחם יפעל החל מיום ב’, י’ אב, והוא יסתיים ביום ה’, י”ג אב. יום ב’ וד’ יפעל עבור הבנות, ויום ג’ וה’, עבור הבנים. המתחם יפעל בין השעות 16:00-23:00 בלילה.

ההרשמה לתושבי העיר הסתיימה בשבוע שעבר, בהצלחה רבה, כאשר עשרות אלפי ילדים נרשמו. אלו קיבלו בימים האחרונים את צמידי הכניסה לביתרלנד, כמיטב המסורת.

יום מיוחד יוקדש לטובת ילדי החינוך המיוחד ולילדי צמי”ד (צרכים מיוחדים), כדי שיוכלו גם כן להנות מהחוויה הכי ביתרית שיש.

רה”ע: “אני מברך את צוותי ההפקה על פועלם לטובת ילדי ביתר. חיכינו במשך שנתיים לביתרלנד, שהוא מהמיזמים החשובים והטובים שיש בעירנו. גם השנה נשמח יחד עם רבבות הילדים, בימי ‘בין הזמנים’, כדי לאגור כוחות מחודשים לקראת שנת הלימודים תשפ”ב”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות