/
/
הנה בא הביתר-דייס

אוטוטו זה כאן | 'ביתר דייס' מגיע לישורת האחרונה - וההתעניינות בשיאה

הנה בא הביתר-דייס

לאחר ההכנות ומסע המיתוג - ימי המכירות המדוברים של 'ביתר דייס' יוצאים לדרך במוצאי השבת הקרובה >>> עשרות רבות של עסקים הצטרפו כבר למיזם - וההתעניינות הציבורית, גם מחוץ לעיר, שוברת שיאים >>> חוברת פרסום מיוחדת, שיצאה לאור על ידי עיתון 'שערים' - תכלול את בעלי העסקים המשתתפים במבצע, ותופץ במוצאי השבת הקרובה >>> כל הפרטים לקראת 'ימי השוק של ביתר' שגורפים התעניינות נרחבת
ט״ז בטבת ה׳תשפ״ב
18:52
ביתר DAYS

המלצות נוספות

שמעון כהן

אם תראו בימים הקרובים בעל עסק בביתר עילית שפניו קורנות באופן מיוחד – דעו את הסיבה: ה’ביתר-דייס’ מגיע בענק! החל ממוצאי השבת הקרובה – תהפוך העיר את פניה בכל הקשור לשטף המכירות בעסקים בעיר, והרווח יהיה להנאת כל הצדדים.

צריך להיות תושב שזה מקרוב בא כדי לא לדעת מה זה ‘ביתר דייס’ – שרשרת ימי המכירות שהפכו לשם-דבר בכל העיר, גם בקרב בעלי העסקים שרואים בימים הללו ברכה בעמלם, וגם בקרב התושבים – שזוכים להנחות ענקיות והטבות מפליגות. זוהי הזדמנות מכירתית שלא חוזרת יותר מפעם בשנה, והתושבים – אם לשפוט לפי ההיענות המסחררת בשנים קודמות – נענים בהתלהבות.

בשנים הקודמות הפך ה’ביתר דייס’ להפנינג ענק של מכירות בהנחות חסרות תקדים. בכל קרן רחוב יכולנו לפגוש תושבים צוהלים שנושאים בחדווה מוצרים שנרכשו במחירים חלומיים.

איך אמר ר’ יענק’ל, תושב שכבר ראה דבר או שניים, כשפגש את כתב ‘שערים’ בשנה שעברה? “וכי קלה היא בעיניך? זכיתי בזכות כפולה – גם להחזיק את ידיהם של בעלי העסקים מעירי שמתפרנסים בכשרות וביושר – וגם מילאתי שקיות במחירים חלומיים. זה ממש ‘פירותיהם בעולם הזה והקרן קיימת לעולם הבא!'”

ממתגים ומנצחים

ובכן, לאחר חודש של הכנות קדחתניות בקרב הקהילייה העסקית בביתר עילית – ה’ביתר דייס’, שבוע המכירות המדובר שמעורר עניין רב בעיר ומחוצה לה – יוצא לדרך. עשרות רבות של עסקים כבר הצטרפו, והציבור צפוי להצביע ברגליים ולגדוש בהמוניו את העסקים המשתתפים ב’ביתר דייס’. לשם קידום המיזם חברו יחדיו בעלי העסקים בעיר, המאוגדים על ידי ‘פורום בעלי העסקים’, לצד העירייה וראש העירייה וגורמים נוספים.

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, כל עסק בביתר עילית יכול להצטרף לפעילות המכירות במסגרת ‘ביתר דייס’. כל שנדרש הוא להוזיל מחירים באופן משמעותי, ולקבל את ערכת המיתוג של ‘ביתר דייס’. את הערכה ניתן לקבל בימים רביעי וחמישי בין השעות 10:00 בבוקר ל 14:30 אחר הצהריים, ברחוב קדושת לוי 43, קומה אחת לרדת.

אורחים מחוץ לעיר

ב’פורום בעלי העסקים בביתר’, העומד מאחורי היוזמה, הסבירו השבוע את הרעיון מאחורי הפרויקט המרעיש ומעורר העניין: “הרעיון הוא להוביל הוזלת מחירים משמעותית באמצעות מבצעים שדוגמתם אין בשום הזדמנות אחרת, מבצעים שלא יחזרו עד לשנה הבאה. זה מגיע לתושבים, ולמען האמת – ההתעניינות האדירה סוחפת רבים גם מחוץ לביתר עילית, המתכוונים להגיע ולרכוש מוצרים מהעסקים המשתתפים ב’ביתר דייס’. 

מבירור קצר עם בעלי העסקים נראה שהם מכינים עבורכם מבצעים שלא ידעה ביתר מיום היווסדה. המגוון הולך להיות עצום: חלק מהעסקים יערכו מבצעים מיוחדים בכל הימים, חלק יעשו בימים מסוימים וחלק בשעות מסוימות, זה הזמן להיות ב’היכון’ ולהתעדכן בכל העת, במטרה ליהנות מהמחירים המיוחדים.

יצוין, כי אין צורך ב’כרטיס תושב’ על מנת להשתתף בימי ה’ביתר דייס’. שבוע המכירות פתוח לכל דיכפין. אם יש לכם מכרים מחוץ לעיר המעוניינים לבוא ולערוך כאן את קניותיהם במחירים חסרי תקדים – זה הזמן לעדכנם, על מנת שגם הם יוכלו להנות מהמחירים המיוחדים.

יצוין, כי זהו אחד הפרויקטים השנתיים שעיריית ביתר עילית והעומד בראשה מקדמים עבור בעלי העסקים בעיר. “זוהי זכות עבורנו”, אמר ראש העיר מאיר רובינשטיין, “לתמוך בבעלי העסקים  בעיר ולסייע בהצעדתה של כלכלת ביתר עילית לשיאים חדשים”.

נתראה, אי”ה, בביתר דייס!

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות