/
/
/
המונים במעמד חנוכת ביהמ”ד סערט ויזניץ בביתר

המונים במעמד חנוכת ביהמ”ד סערט ויזניץ בביתר

קהל אלפים ובראשם מרנן מארי דאתרא דביתר עילית שליט"א, חברי הבד"ץ, רבנים, אדמורי"ם ואישי ציבור השתתפו השבוע במעמד רווי הוד קדומים של חנוכת בית המדרש סערט ויזניץ בעיר בראשותו של כ"ק מרן אדמו"ר מסערט ויזניץ שליט"א אשר הגיע לראשונה לביקור בעירנו לפאר את המעמד הגדול של חנוכת הבית והכנסת ספר התורה לבית המדרש החדש של החסידות שהוקם לראשונה בעיר ומסמן את תקיעת היתד של החסידות המפוארת בביתר.
ט״ו בסיון ה׳תשע״ג
23:42

המלצות נוספות

אברהם יגל, ביתר תרנן, פרסום ראשון

קהל אלפים ובראשם מרנן מארי דאתרא דביתר עילית שליט”א, חברי הבד”ץ, רבנים, אדמורי”ם ואישי ציבור השתתפו השבוע במעמד רווי הוד קדומים של חנוכת בית המדרש סערט ויזניץ בעיר בראשותו של כ”ק מרן אדמו”ר מסערט ויזניץ שליט”א אשר הגיע לראשונה לביקור בעירנו לפאר את המעמד הגדול של חנוכת הבית והכנסת ספר התורה לבית המדרש החדש של החסידות שהוקם לראשונה בעיר ומסמן את תקיעת היתד של החסידות המפוארת בביתר.

המעמד נערך ברחובה של עיר, בחזית בית המדרש. מחזה מרגש ומיוחד היה זה לחזות בפניהם של מרנן ורבנן בראשותו של כ”ק מרן האדמו”ר מסערט ויז’ניץ שליט”א כשמאחוריהם מתנשא לתפארה היכל בית המדרש  החדש אשר נבנה כתעתיק מדויק ומיוחד במינו של ביהמ”ד של כ”ק מרנן האדמורי”ם מוויזניץ זי”ע בעיירה וויזניצה שבאוקראינה, בית מדרש אשר תבניתו נשארה כסמל על לוחותיהם של מרכזי חסידות ויז’ניץ בארץ ובעולם.

כאמור המעמד החל בשמחת הכנסת ספר תורה חדש ומפואר להיכל ביהמ”ד החדש כשבסיומו התכנסו המונים מתושבי עירנו לחוג את חנוכת ביהמ”ד, ביניהם  רבנים ואדמורי”ם שאף נשאו מדברותיהם לכבוד המעמד הגדול.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות