/
/
הכנס השנתי של “מאזנים” – ניהול נכון של תקציב המשפחה

הכנס השנתי של “מאזנים” – ניהול נכון של תקציב המשפחה

ח׳ בסיון ה׳תשע״ג
13:31

רבים מתושבי עירנו השתתפו בכנס השנתי של ארגון ‘מאזנים’ שהתקיים במתנ”ס ברח’ בנדר, הכנס התקיים כבכל שנה בחסות האדיבה של בנק פאג”י. והושם דגש בעיקר על הפן ההשקפתי והמקצועי של כלכלת הבית.

את הכנס הנחה בטוב טעם הרב פנחס רובין מנהל סניף ‘מאזנים’ המקומי, ראשון הדוברים היה הר’ שמעון מילגרום מנהל מחלקת המשכנתאות של בנק פאג”י שפרס בפני הציבור את האפשרויות הקיימות בשוק המשכנתאות כיום והחשיבות להתאים את המשכנתא לצרכי המשפחה החרדית.

הרב יחיאל כהנוביץ ממנהלי הארגון הציג את השיטה הייחודית של ארגון ‘מאזנים’ שעובדים עם המשפחות בהתאם לצרכיהן ומובילים את המשפחה למציאת הפתרונות המתאימים רק להם, כשהדגש הוא שהיועצים אינם מכתיבים למשפחה מה לעשות.

הרב צבי סילבר יו”ר מיומנות נתן קווים ברורים כיצד משפחה צריכה לחיות לפי הכנסותיה וציין את דברי הפסוק ‘שונא מתנות יחיה’ שמי שאינו חי על תמיכה הלוואות ומתנות הוא נחשב כחי.

הרה”ג ר’ מאיר קסלר שליט”א רבה של מודיעין עילית העוסק בנושאים אלו רבות, דיבר על כך שמזונותיו של אדם קצובים לו וכו’ אך כל זה בתנאי שהוא חי כמו שצריך. כמו”כ הרחיב בדברי חובת הלבבות שמי שדואג היום את דאגות העתיד הרחוק ובגלל זה פונה מלימודו ותפילתו ‘הרי הוא בכלל כת בעלי המשכנתות’ שדואגים היום שהקב”ה כביכול לא יוכל ח”ו לפרנסם בעתיד.

בסיום התקיים פאנל לשאלות הציבור, וניתנה האפשרות להירשם לליווי אישי אצל יועצי הארגון.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות