/
/
הדבקה חיובית | אלפי ילדים השתתפו במבצע המדבקות הגדול – וקרוב ל-200 זכו בפרסים שווים

הדבקה חיובית | אלפי ילדים השתתפו במבצע המדבקות הגדול – וקרוב ל-200 זכו בפרסים שווים

שלושה חודשים נמשך פעילות הביתר דייס, ובניהם המבצע המיוחד של הדבקת המדבקות בחוברת המיוחדת - פרס למי שקונה מוצרים בעסקים בעיר ומחזק את בעלי העסקים >>> הילדים אספו במרץ, הדביקו בהתלהבות, וביום רביעי האחרון נערכה הגרלה עם מאות פרסים שווים >>> הפרטים על סוגי ההגרלות והפרסים - בכתבה שלפניכם
כ״ו בטבת ה׳תשפ״א
23:27
ביתר DAYS

/הדבקנו וזכינו

משנה:

@שמעון כהן

אחרי שלושה חודשים של פעילות ערה ואינטנסיבית לטובת העסקים בעיר, ובשיתוף פעולה מדהים וחסר תקדים מצד ילדי העיר שאספו בהתלהבות רבה את המדבקות עם תמונות האתרים והמקומות והפינות האהובות בעיר התורה והחסידות בהרי יהודה – הפעילות מגיעה לסיומה עם ההגרלה הגדולה שבה מוכרזים שמות הילדים הזוכים.

חשוב לנו לציין, כי הפעילות נמשכה עד השבוע האחרון. במשך שלושת החודשים הללו, הילדים המשיכו לאסוף מדבקות בהתלהבות ולהדביק באלבומים. כל קנייה בחנות נבחרת בעיר – זיכתה את הילדים בחפיסת מדבקות, וכמו כן – תלמודי תורה רבים בעיר העניקו מדבקות לילדים כפרס על הצטיינות בלימוד והתנהגות טובה.

אלפים רבים של ילדים בעיר, כן ירבו, החזירו את האלבומים המלאים, והפעילות המבורכת והחינוכית לימדה את הילדים על הערך של “עניי עירך קודמים” ו”כל ישראל ערבים זה לזה”, לחיזוק הקשר בין התושבים בעיר ובין היהודים היקרים שמתפרנסים מעמל כפיהם ביושר ובאמונה בעסקים הרבים בעיר, וזקוקים בתקופה הזו במיוחד לחיזוק ועידוד.

הפעילות נערכה על ידי העירייה ו’פורום העסקים בביתר עילית’, בהפקת טיפ הפקות, בהנהלתו של מוטי רבינוביץ, וקצרה תשבחות והתלהבות רבה מילדי העיר ומבעלי העסקים, כמו גם ההורים הרבים ששלחו את הוקרתם והערכתם על הפעילות החינוכית המעשירה והחשובה.

אנו שמחים לבשר – כי המבצע הוכתר ב”ה בהצלחה. אלפים רבים של אלבומים הצטברו במערכת.

ביום רביעי האחרון, בלשכת ראש העיר, נערכו ארבע הגרלות. בהגרלות האלה זכו קרוב ל- 200 ילדים בפרסים מעניינים ושווים. כאשר ראש העיר מאיר רובינשטיין מציין לשבח את כל העוסקים במלאכה, כאשר הוא מדגיש ומבקש להמשיך את הפעילות בפרט בתקופה קשה זו.

הגרלה אחת הייתה מיועדת לילדים שענו על השאלות בחוברת המדבקות, השניה – לאלה שדיווחו על הקניות שביצעו במערכת הטלפונית. ההגרלה השלישית הייתה עבור ילדים שענו על החידונים, והרביעית – לילדים שהחזירו את האלבום המלא.

רשימת הזוכים והפרסים שכל אחד מקבל – מתפרסמת בנפרד בגיליון זה.

מלשכת ראש העיר נמסר, כי “נכון שפעילות ה’ביתר-דייס’ הסתיימה – וקצרה ב”ה הצלחה רבה – אבל הפעילות לעידוד העסקים והגדלת התעסוקה בעיר, תמשיך ביתר שאת. יחד עם ‘פורום העסקים’ נמשיך לחשוב על רעיונות נוספים לטובת העסקים בעיר”.

והכי חשוב – המשיכו לבצע את הקניות בתוך העיר. זה שווה, ובעיקר – מראה את הכוח של הערבות ההדדית בעיר הנפלאה שלנו.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות